2737
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154440 بازدید | 2005 پست

بگو عزیزم هرکس یجوریه دیگه بعضیا به کاسه بشقاب تو زندگی خیلی اهمیت میدن بعضیا هم مثل من ارامش و عشق تو زندگی براشون اولویته , حالا تو تیکه جهیزیه یا سیسمونی ضامن خوشبختی نیست که 

جرئت دارم؟همینجوریشم متهم هستم به ناسازگاری

بی خیال تجربه نشون داده عروس تعریفی گوزو از آب درمیاد

حالا ببین کی گفتم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما که الکی الکی متهم هستی به ناسازگاری

لااقل حرفت رو بزن که هم دلت خنک شه و هم اونا دروغ نگفته باشن و بهت تهمت الکی نزده باشن 

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2728
چه بی تربیت 😑 و مطمئن باش خرید و جهاز عالی براش عادی نیست که انقدر جار میزنه.... میخاد  از ال ...

خیلی بی ادبه.هزار بار بچمو میبوسه میگه عین باباشه.وای اصلا شبیه تو نیست.در حالی که من خیلی از همسرم خوش قیافه تر هستم

2740
یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

به نظرم این از رو بچگیش داری فخر میفروشه بهت این دروجود تو یه چیزی دیده حسودیش میشه بهت

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

شما که متهم هستی حداقل جوابشم بده 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2706