2703
2553
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

154437 بازدید | 2005 پست

خیلی با هم صمیمی نیستیم.ولی هربار میاد کلی برای بچه م خرید میکنه.و دوسش داره باهاش بازی میکنه.منم بهش احترام میزارم.و تا حالا حرف نامربوطی بهش نزدم.ولی خیلی دلمو میشکنه.چندبار با تعجب جلوهمه میگه خدایی مادرت هیچی سیسمونی نداد؟مادرشوهرمم قند تو دلش آب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بگو بچه مال مادرمه یامال شوهرمه وای ما اصلا از این رسمها نداریم سیسمونی و جهاز

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

خب از کجا فهمیده سیسمونی نداده.

به نظرم از بچگیش این حرف و می زنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

یکبار بگو این موضوع به شما هیچ ربطی نداره 

اونوقت دیگه حساب کار میاد دستش

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2714

بگو من وشوهرم بچه خواستیم ربطش به خانوادم چیه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش کن نخر.پولتو خرج نکن.ظرف اسپرت و مدرن بخر 

پوزخند زد گفت مامانم مگه بدون سرویس کریستال منو میفرسته؟داشت به من تیکه مینداخت

یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

سری بعد بگو داشته یه دختر عقل و شعورشه

نه جهاز و سیسمونی 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706