2733
2734
عنوان

عروس جدید خونواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 154460 بازدید | 2005 پست
ولی فکر کنم شما هم اگه واقعا دوست ندارید دیگران روی مسایل مالی تون نظر بدن نباید در مورد این مسایل ت ...

اصلا این پز نبود.داشتیم در مورد بسته بودن مرز ترکیه حرف میزدیم.من گفتم لباسایی که برای دخترم سفارش دادم تا برسه کوچیک میشه.دختر خاله همسرم گفت خوب از همینجا میخریدی.لباس بچه رو باید پرو کنی سایز باشه.گفتم برند میخرم استاندارده.قصدم پز دادن نبود

اینو بعنوان یه خاطره جالب میگم جاری من که از لحاظ مالی خیلی ضعیفن تازه عقد کرده بود خلاصه از برادرشو ...

ببین ما هم از لحاظ مالی ضعیف بودیم.پدرم کارگر ساختمونی بود.من و خواهرم رنگ تفریح و مسافرت ندیده بودیم.ولی خداشاهده که اندازه ی این خانوم که همه ی زندگیش تو رفاه بوده ندیده نیستیم.عقده ی خرج کردن نداریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا این پز نبود.داشتیم در مورد بسته بودن مرز ترکیه حرف میزدیم.من گفتم لباسایی که برای دخترم سفارش د ...

استارتر جان من ۶۵ صفحه خواننده خاموش بودم.اما شما حرفای خودتو میگی منظوری نداشتم و حرفای بقیرو با منظور تفسیر میکنی.منم اگر تو اون جمع بودم میگفتم داره پز لباس میده

2731
اونی که خریده دو تومن کریستال نی بهش بگو فیکه  شش تا پیش دستی چک الان دو تومنه  اون یا ب ...

خخخخخ دقیقا من سال ۹۴ از شوش خریدم یه شش تا بشقاب میوه خوری و کاسه و فنجان و میوه خوری شیرنی خوری شکلات خوری کلا کامل گرفتم اما کلا شش تا شد هفت ملیون .چند وقت پیشم مامانم برا زن داداشم قیمت کرد فقش میوه خوری اجیل خوری شیرینی خوری کلا پنج ملیون.الان ظرف چینی ۲ ملیون نمیدن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
استارتر جان من ۶۵ صفحه خواننده خاموش بودم.اما شما حرفای خودتو میگی منظوری نداشتم و حرفای بقیرو با من ...

میشه بگی بجز این مورد لباس بچه دیگه کدوم حرفم بد بوده

عزیزم همیشه مرع همسایه غازه.من جاری بزرگم مبلش راحتیه روش یه تاج داشت چند وقت پیش تاجش شکست دیدیم گچه.هرچی باشه ب خودشون مربطوطه.من مبلم رو رفتم از یافت اباد تهران چوب خامشو گرفتم دادم برام درست کرد خداروشکر با همسرم رفتم مادرشوهرم همش داشت از مبلمان عروس جدیدش تعریف میکرد ک چقدر شده و چوبش بهترین چوبه و گفتم خو ماله منم چوبم همینه و نقدر شد گفت نه چوب نیست ماله تو گچ😐😐خلاصه حالا عروس جدید مبلمان رو اورد دیدم اصلا چوب نداره😂😂

چند وقت پیش تشک تخت گرفتن گفتم چند گرفتن گفت ۴ ملیون تعجب کردم بابام گفت گرونه گرونه ۲ ملیونه.بعد من اون خونه ایی ک میشستم اومدن جام من گاز و هود رو خودم خریدم صحفه ایی بود باز کردم بردم پدرشوهرم ی جنگی کردم ک چرا باز کردی و فلان منم گفتم یعنی عروست ۴ ملیون ب تشک میده ۲ ملیون ب گاز نمیده😏😏

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اصلا این پز نبود.داشتیم در مورد بسته بودن مرز ترکیه حرف میزدیم.من گفتم لباسایی که برای دخترم سفارش د ...

قصدتون شاید این نبوده اما ظاهر مطلب این طوری نشون میده و دیگران این طوری قضاوتتون میکنن..خواستم بگم همه اینا بخاطر سوءتفاهم هایی یه که پیش میاد سخت نگیریم دنیا ارزششو نداره..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
ببین ما هم از لحاظ مالی ضعیف بودیم.پدرم کارگر ساختمونی بود.من و خواهرم رنگ تفریح و مسافرت ندیده بودی ...

من با این مثال اصلا منظورم به شما نبود خواستم بگم هنر ما مدارا کردن با این طور آدماس جاری من این جور آدمیه و جاری شما هم اون طور آدمی..قطعا ما هم ایرادای خودمونو داریم و اونا هم سعی میکنن با ما کنار بیان..زندگی یعنی همین.. من همیشه به خودم میگم ببین و درس بگیر اما هیچوقت از ایرادای خودت غافل نشو..این طوری همیشه آرامش داریم و هیچی اذیتمون نمیکنه..

البته اگه تاپیکامو ببینید منم بعضی وقتا انقدر بهم فشار میاد که میام اینجا درد دل میکنم و بعدش آروم میشم و سعی میکنم خوب و منطقی رفتار کنم.. خداروشکر که نی نی سایت و دوستای خوبی مثل شما دارم..موفق و سلامت و خوشبخت باشید😍😍

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
من با این مثال اصلا منظورم به شما نبود خواستم بگم هنر ما مدارا کردن با این طور آدماس جاری من این جور ...

ممنونم همچنین.منم بعد درد دل کردن سبک شدم.موافقم باهاتون قطعا منم عیبهایی دارم

ببین حرف خاصی مد نظرم نبود.اما یه چیزی بگم بهت.من پدرم شرایط مالیش خوب نبود.مستاجر بودیم تا همین چنسال پیش.الانم یه خونه نقلی داره.بنده خدا تلاششو کرد اما یه کارگر بود خب.البته که ما چهارتا برادر خواهر هممون تحصیلکرده و شعل خوب داریم.اما الان وضع مالی همسرم خیلی خوبه و راحت داریم زندگی میکنیم.به نسبت خواهرهای همسرم خب ما بالاتر هستیم و چون بعد از ۱۰سال که اصلا بچه نمیخاستیم یهو بچه اوردیم خب لباسای گرونتر و مارک تری برای بچم میخرم.اما هرگز هرگز تو جمع هیچبار بهشون نگفتم من فلان مارک رو میخرم.خب اگر بگم بعید نیست تو رو نگن تو دل بگن حالا مگه از کجا اومدی.خودم میگم ها.شمارو نمیگم.باید محتاط تر صحبت کنین بعنوان خانمی که بیشتر از ۱۰ساله ازدواج کرده

یا مثلا در حال جهیزیه خریدنه.داشت تعریف میکرد کریستال خریدم حدود دو میلیون.من از رو دوستی گفتم ولش ک ...

من بودم میگفتم من اینقد کامل بودم که نیازی نبود ملیون جهاز ببندن به پشتم تکمیل شم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

ببین من یبار از دسشویی خونه ینفر ایراد گرفتم گفتم چقدر کوچیکه.سریع خواهرش برگشت گف مثل دستشویی خونه پدرت که ادم جانمیشه توش.منم گفتم حتما من اشتباه منطورمو رسوندم که طرف فکر کرد دارم مثلا کلاس میزارم