2733
2734
عنوان

الان میخام قرص بخورم خودمو از بالکن بندازم

| مشاهده متن کامل بحث + 2272 بازدید | 156 پست
دیروز با یکی اینجا دعوای لفظی شد که نهایت سکوت کردم بعضیا چرا اینقدر سنگدل شدن؟

تاپیکای سالهای 93 به قبلش همه انگار فرشته بودن الان کاربرا فرق کردن زمین تا آسمون

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

استارررررررررررررررررررررترررررررررررررررررررررررر      

حرص نخور حتا اگ نکشته باشه هم نمیاد دیگ  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2731
تاپیکای سالهای 93 به قبلش همه انگار فرشته بودن الان کاربرا فرق کردن زمین تا آسمون

اره دقیقااااا

چه تغییری کردن

منم اون موقع نوجوون بودم اینجا پلاس بودم

چقدر همه چیز فرق کرده

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2740
منم پدر ندارم شوهرمم پشتم نیست تو بدترین دوران زندگیم بودم وقتی همه خانواده شوهر ریخته بودن سرم و شو ...

عین خانواده شوهر من،بخدا نذر کردم رفت و آمد قطع شه از دستشون راحت شم،انقد که اذیتم میکردن،خدا لعنتشون کنه،امیدوارم یه عده پیدا شن خودشونو اذیت کنن،منکه هرگز حلالشون نمیکنم.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
اره دقیقااااا چه تغییری کردن منم اون موقع نوجوون بودم اینجا پلاس بودم چقدر همه چیز فرق کرده

من کاری به این تاپیک ندارم...خیلی بد شدیم بعد همش مینالیم کسی به کسی رحم نمیکنه.واسه همینه انقدر احساس تنهایی میکنیم.

من کاری به این تاپیک ندارم...خیلی بد شدیم بعد همش مینالیم کسی به کسی رحم نمیکنه.واسه همینه انقدر احس ...

دقیقا خیلی موافقم

از خودمون شروع کنیم بشه یه تغییری ایجاد کرد 

والا اینجوری بچه های اینده چی میخان بشن!

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
2706