2733
2734
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 145 پست
اوایل ازدواج یکی دو بار دست روم بلند کرد انقدر ازش سرد شدم دیگه این کارو نکرد هر بار مسافرت باید با ...

وای منم شوهرم خیلی چیزا که دوسشون داشتم زد شکست کلا وسیله سالم نداریم تو خونه ، دروغاش و صادق نبودناش اذیتم میکنه ، من اینقد از دستش ضجه زدم ککش هم نمیگزه 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من میگه تو برام ناز و عشوه نمیای همش باهام قهری راستم میگه انقدر ازش بدم اومده که برام عین مرد غر ...

منم همچین حالی دارم در این حد نفرت ندارم ولی هیچ تمایلی ندارم بهم نزدیک شه ، زورکی میگه منو ببوس ولی من نمیتونم ... بچه ندارم شرایط طلاق هم ندارم و الا شاید نمیموندم . منم سردم نسبت بهش ، اصلا دوست ندارم باشه تو خونه ، خیلی تحقیرم کرده شوهرم خیلی .

همسر من یکی دوبار دستش هرز رفته ولی بازم نمیتونم واقعا ببخشم اخه جلوی پسرم ... بعضی وقتا اون صحنه می ...

آخی طفلی بچه که چه صحنه ای دیده ...

من یکی از بدترین رفتاری که تو کتک زدن داره اینه که وقتی حسابی منو زده طبیعتا ادم گریه صدادار میکنه یا حتی ناخوداگاه جیغ میزنه ، شوهرم دستشو جلوی دهن و دماغم میگیره که صدام در نیاد میگه نفس هم نکش ، خیلی برام تلخ و سنگبنه ، فقط برای اینکه همسایه صدامو نشنوه 😔

زجر داده منو زجرررر

2728
آخی طفلی بچه که چه صحنه ای دیده ... من یکی از بدترین رفتاری که تو کتک زدن داره اینه که وقتی حسابی م ...

من بنا ب دلایلی شرایط مشاوره رفتن ندارم 

چرا مشاوره رو امتحان نمیکنی؟

امیدوارم آرامش ب زندگیت برگرده

من بنا ب دلایلی شرایط مشاوره رفتن ندارم  چرا مشاوره رو امتحان نمیکنی؟ امیدوارم آرامش ب زندگیت ...

نمیدونم حس میکنم هر چی مشاور بخواد بگه خودم بلدم ، حتما میگن اینجور کن اونجور ، کلی تکنیک بلدم ولی ایتقد روح و روانم داغونه اصلا نمیتونم راه و روشاشونو پیاده کنم ، بار اولی که خیانت دیدم ازش رفتم مشاوره ، اینقد حالم بد بود فکر کن جایی که هزار بار میرفتم و میومدم نمیتونستم آدرسو تشخیص بدم و پیدا کنم ! حالا فکر کن مشاور کلی تکنیک بهم یاد داد ، اینقد حالم بد بود نمیتونستم درست اجراشون کنم مث دیوونه ها شده بودم 😔 سر سوزنی هیچکدومو نفهمید شوهرم و درکم نکرد ، عین خیالش نبود ...

نمیدونم حس میکنم هر چی مشاور بخواد بگه خودم بلدم ، حتما میگن اینجور کن اونجور ، کلی تکنیک بلدم ولی ا ...

موندن تو باتلاق برای چی 

ی روز باید ب خودت بیای یا نه 

یا درستش کن ی فرصت چند ماهه ب خودت بده ک چند ماه من دقیق مث اون تکنیکی ک مشاوره گفته رفتار میکنم 

اره آقا تو دلم خونه ولی ظاهرو اونجوری رفتار کن شاید درست شد شاید اونم ب زندگی برگشت و اون خاطرات بد تو با رفتارای خوبش کمرنگ تر شد ... امیدوارم همه چی درست شه

2738
موندن تو باتلاق برای چی  ی روز باید ب خودت بیای یا نه  یا درستش کن ی فرصت چند ماهه ب خود ...

هر بار همین تصمیمو میگیرم و میگم چند روز دندون رو جیگر بذار و اگه شده ادا در بیار ، ولی از بس تحت فشار روحیم از هر جهت ، ا یه توهین زشتی میکنه یا میزنه یا چیزای اینجوری یهو طاقت نمیارم 😔 راستش حس میکنم باید برم ولی نمیتونم گیر کردم بین زمین و هوا

از جلو چشمم خیلی افتاده خیلی ...

هر بار همین تصمیمو میگیرم و میگم چند روز دندون رو جیگر بذار و اگه شده ادا در بیار ، ولی از بس تحت فش ...

من تصمیم گرفتم چند ماهی رو اینجوری راه بیام بنویس تعداد روزارو برا خودت 

نمیدونم شاید واقعا مشکل از ما و اخلاقمونه .... دوست عزیز امیدوارم زودتر ب آرامش برسی

من تصمیم گرفتم چند ماهی رو اینجوری راه بیام بنویس تعداد روزارو برا خودت  نمیدونم شاید واقعا مش ...

ممنونم ان شاء الله و همچنین

ان شاء الله موفق باشی

من ایراد دارم منکرش هم نیستم ولی ازش توقع خاصی ندارم حتس حاضرم فحش بده کتک بزنه ولی مخفی کاری و دروغ نداشته باشه ، یا دست کم بگه ببخشید میدونم اشتباه میکنم سعی میکنم درستش کنم ، اصلا سر سوزنی اشتباهشو نمی پذیره ، اعتماد بنفسش در حد بگم چیه ، خودخواه و متکبره ...

من.یبار نشده بود مامانم منو ببوسه فقط عید به عید یکبار نشد بگه دختر گلم یکبار احتراممو جلو جمع نگه ...

واااای مادرو پدر منم همینن خسته شدم 

خودمم زندگی عاطفی خوب ندارم نه از کسی خوشم میاد نه عاشق کسی میشم 

خسته شدم😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم
مردا با محبت کردن محبت میکنن باور میکنی شوهر من اصلا محبت کردن بلد نبود ؟ جاریم و خواهرشوهرم میگن مث ...

ببخشید مرد داریم تا مرد

یکیو میبینی کلا محبت بلد نیست محبت کنی یاد میگیره

یکیو میبینی ن برا بچش محبت بلده برا خواهرش بلده برا مادرش بلده اما برا زنش...اینجور مردا رو اگر بی وقفه محبت کتی بشون اوضاع خیلیییی بدتر میشه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
من.یبار نشده بود مامانم منو ببوسه فقط عید به عید یکبار نشد بگه دختر گلم یکبار احتراممو جلو جمع نگه ...

در کائنات زندگی آرومی برات هست که مطمئنم روزی درهمین دنیا اون آرامش را دور از اون آدما تجربه خواهی کرد و شیرینی زندگی را متوجه خواهی شد

2706