2752
2734
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 145 پست
با مثال برام میگی مثلا چ کارایی کنم 

گفتم که هر چی قبلن بودی دیگه نباش وقتی خونه ست کمتر نگاش کن فقط وقتی ازت سوالی پرسید جوابش رو بده سرت رو به پسرت گرم کن جلوش نه گوشی به خودت برس توی خونه با پسرت بازی کن و بخند جلوش 

با مثال برام میگی مثلا چ کارایی کنم 

من شوهرش شما رو دقیقا نمیشناسم که مثال بزنم ولی بصورت کلی هر چی قبلن بودی دیگه نباش یه زن شاد و سرزنده نشون بده خودت رو خیلی مشتاقش نشون نده هر وقت خونه نیست با خودت تمرین کن البته به محض اینکه امد سمتت بپذیرش با روی باز ولی کلن باید خودت رو بی توجه نشون بدی کم غر بزن و دعوا درست کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم که هر چی قبلن بودی دیگه نباش وقتی خونه ست کمتر نگاش کن فقط وقتی ازت سوالی پرسید جوابش رو بده سر ...

یکی از حرص درارترین کارام براش با گوشی بازی کردنه چون با خواهرم تو واتس حرف میزنیم میخندم فرداش دعوا پیش میاد ک چرا دست از سر گوشی بر نمیداری شما میگی من گوشی رو بزارم کنار دیگه اره با پسرم زیاد بازی میکنم جلوش وقتایی ک قهریم 😐😑😂بعد متوجه نشدم ب خودم برسم یا نرسم

2731
باشه باشه حتما 😘

ببین گلم چند ماه با عینک شکسته سر کردی معلومه دیگه ایراد کارت کجاست همون روزی که شیشه ش شکست باید با زبون نرم یا جنگ و دعوا چون مردا وقتی دعوا میکنی بدتر لج میکنن با نرمی مجبورش میکردی همون روز یا در اسرع وقت برات عینک بخره  تا الان قلق شوهرت باید دستت امده باشه 

یکی از حرص درارترین کارام براش با گوشی بازی کردنه چون با خواهرم تو واتس حرف میزنیم میخندم فرداش دعوا ...

اگه با پسرت سرگرم باشی بعد از چند روز اونم میاد کنارتون بازی میکنه این لج و لجبازی رو کنار بذار روی نقاط ضعفش کار کن 

2740
ببین گلم چند ماه با عینک شکسته سر کردی معلومه دیگه ایراد کارت کجاست همون روزی که شیشه ش شکست باید با ...

من اشتباه کردم مثلا تو دلم خجالت کشیدم اخه من خیلی از این قبیل مریضی ها و دندون پزشکی و... دارم بله حق با شماست وقتی شیشه اش پریده بود باید میگفتم ولی باهاش سر کردم بعد عید ب خودم جرءت دادم گفتم من لباس عید نمیخوام جاش عینک بگیریم حتی اونم جرءت نمیکردم بگم حتی میخواستم کلک بزنم خودم بشکنم بگم کامل شکسته ب صورت مجبوری بریم بخریم تا اینکه خودم ازش بخوام حالا عید گفتم گف بیمه ی تکمیلی قراره بهمون بدن صب کن با اون میخریم منم عینکم روز ب روز داعونتر شد و خر وقت ازش میپرسیدم بیمه ی تکمیلیت جور شد میگفت نه ک ی بارم سر این بحثمون شد ک چرا هی میپرسی 😐اشتباه کردم من مثلا خواستم زن بسازی باشم نگو دارم خودمو از چشم میندازم چون ادما ک همیشه خوب نیستن تا ی بدی دیدم گفتم اره من احمقم ک دارم با تو راه میام امروز کل لباسای قدیمی ک شش سال پیش داشتم حتی سالمم بود گذاشتم تو چمدون ... 

به خودت برس تا در عین حالی که نادیده گرفته میشه وسوسه بشه بیاد سمتت یه زن شاد و سرحال و تمیز باش

راستش ما تا قبل ب دنیا اومدن پسرم من ارایش میکردم واکنش نشون میداد خوشش میومد و ... ولی نمیدونم چیشد بعد ب دنیا اومدن پسرم دقیق یادمه اصن ب آرایش من واکنشی نشون نمیداد و راستش تو دوقم میخورد در عوض واس بیرون در حد کمترین فک کن برای ی مداد داخل چشم شدید ترین واکنشو نشون میداد نمیدونم گاهی فک میکنم بعد ب دنیا اومدن پسرم خیلی تغییرات کرد روابطمون ک داستانش خیلی مفصله

من اشتباه کردم مثلا تو دلم خجالت کشیدم اخه من خیلی از این قبیل مریضی ها و دندون پزشکی و... دارم بله ...

اصلن کار درستی نبود گفتی لباس عید نمیخوام عینک میخوام وظیفشه هم لباس برات بخره هم عینک همه ی ادما مریض میشن و نیاز به دندان پزشک پیدا میکنن بالاخره شوهرت بخاطر شماها داره کار میکنه که در رفاه زندگی کنید خواسه هات رو حذف نکن خرج کن هیچ وقت بخاطر دیگران از خودت نزن 

راستش ما تا قبل ب دنیا اومدن پسرم من ارایش میکردم واکنش نشون میداد خوشش میومد و ... ولی نمیدونم چیشد ...

مردا کلن زیاد اهل واکنش نیستن تو بخاطر خودت و روحیه ی خودت ارایش کن لباس های مد و قشنگ بپوش اونم صد درصد خوشش میاد یه نظر من تمام لباس های قدیمی رو بنداز دور یه چیز واقعا عجیب مگه شما لباس های ۶ سال قبل رو هم دارین 🙄😄

مردا کلن زیاد اهل واکنش نیستن تو بخاطر خودت و روحیه ی خودت ارایش کن لباس های مد و قشنگ بپوش اونم صد ...

سعی کن هر ماه برا خودت لباس جدید بخری تاپ و شلوارک های ست و خوش رنگ با روح و روانش بازی کن خودتم براش بگیر ببین برات چکار میکنه

من اشتباه کردم مثلا تو دلم خجالت کشیدم اخه من خیلی از این قبیل مریضی ها و دندون پزشکی و... دارم بله ...

اگه یارانه و کمک معیشتی دارید کم کم کارت رو ازش بگیر برا خرید ماهانه لباس خونگی برا خودت

مردا کلن زیاد اهل واکنش نیستن تو بخاطر خودت و روحیه ی خودت ارایش کن لباس های مد و قشنگ بپوش اونم صد ...

اره شش سال قبل رو چ تو خونه چ مانتو شلوار داشتم کلی انداختم دور بعضیاشم ک پاره نشده بودن گذاشتم چمدون کلا از کمد حذف کردم