2737
2739
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 145 پست
ممنونم ان شاء الله و همچنین ان شاء الله موفق باشی من ایراد دارم منکرش هم نیستم ولی ازش توقع خاصی ن ...

ببخشید اما وقتی راجع ب خودت همچین فکری داری اونم ادامه میده

وقتی میگی حاضرم کتک بزنه فحش بده ینی در شرایطی خفت میپذیری

و اینکه گاهی مقابله ب مثل معجزه میکنه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

کفشاتو عوض کن😂 پاشنه فلزی اذیت میکنه😅😅

من از کائنات تو با خبرم و میدونم تو مال یه زندگی بی دغدغه و آرومی

رویای تو زندگی در جنگل و کلبه چوبیه

روزی نه چندان دور به آرزوهات خواهی رسید کسی وارد زندگیت خواهد شد که تو را معطوف احساس خودش خواهد کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی طفلی بچه که چه صحنه ای دیده ... من یکی از بدترین رفتاری که تو کتک زدن داره اینه که وقتی حسابی م ...

چرا جدا نمیشی؟؟

هم خیانت هم کتک؟ببخشید ولی تو برای همسرت پیش پا افتاده شدی فک نکنم درست شه

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
من بچگی افتضاحی داشتم.همش تبعیض ..در حدی ک الانم ک ۲۷ سالمه و چند ساله متاهلم و الان رابطه خوبی دارم ...

وای منم اینجورم دائم خواب میبینم با مامانم اینا دارم دعوا میکنم ، از بس همش تو مجردیم همش دعوا بوده ، مامانم همش قهر بود باهامون ...

2728
ببخشید اما وقتی راجع ب خودت همچین فکری داری اونم ادامه میده وقتی میگی حاضرم کتک بزنه فحش بده ینی در ...

چه کار کنم یعنی مث اون خیانت کنم ؟ مث اون بزنمش ؟ مگه زورم میرسه ؟ منو شوخی شوخی میزنه اگه من جواب بدم اینقد ادامه میده و حتی شده انگشتمو برمیگردونه تا اشکم در بیاد و جواب ندم ! فحشای رکیک به مامانم و خواهرم پیش من میده اگه من این کارو کنم که همه زندگیمو میزنه خرد میکنه و منو هم کتک کاری میکنه 😔 چی بگم دلم خونه ...

چه کار کنم یعنی مث اون خیانت کنم ؟ مث اون بزنمش ؟ مگه زورم میرسه ؟ منو شوخی شوخی میزنه اگه من جواب ب ...

نه خیانت نکن

عرضه نشون بده

ی بار بگو میرم

هرررر مردی وقتی ببینه زن ضعیفه همین کارا رو میکنه

چرا جدا نمیشی؟؟ هم خیانت هم کتک؟ببخشید ولی تو برای همسرت پیش پا افتاده شدی فک نکنم درست شه

چون حامی ندارم ، چون نمیتونم مستقل شم ، خانوادم میگن درداتو نیا به ما بگو ، مامان و بابام هر دو مریضن ، خواهرم شوهرش تو عقد ولش کرد رفت طلاقش داد مامانم از غصه اون ۱۰ سال پیرتر شده ، افسردگی گرفته مریض شده ، زبونم لال میترسم از غصه من دیگه دق کنن ، همین خواهرم سر یه چیز پیش پا افتاده مث عوض کردن کیسه زباله ی حمام ! اگه بی اجازه و نظارتش انجام بدیم جنگ جهانی راه میندازه و اینقد وحشی بازی در میاره که خدا میدونه ، یه عمره بابام اینا هی به من میگن جوابش نده که شر راه نیفته ، خودشونم از ترس سر و صداش تا جایی که میتونن ساکت میشن . اختیار خونه خودشونم ندارن 😔 طلاق هم بگیرم بابام نمیذاره تنها زندگی کنم ...

نه خیانت نکن عرضه نشون بده ی بار بگو میرم هرررر مردی وقتی ببینه زن ضعیفه همین کارا رو میکنه

بله میدونه بی کسم و پناه ندارم اینجور پر رو شده

دیروز قسم خوردم مهریه مو میبرم میذارم اجرا

عین خیالش نیست کلا

هیچ چاره ای ندارم جز تحمل 😔 یا اینکه سعی کنم مستقل شم و بعد جدا شم . بلاهایی که سرم آورده از ذهنم نمیره خیلی دلم خونه ...

2740

وقتی اینجور تاپیکا رو میخونم خیلی دلم میگیره و خون میشه برای افرادی که این مشکل دارن

هیچوقت نتونستم درک کنم چطور اخه یه خانواده میتونه از هم انقدر دور باشه

امیدوارم که زندگی براتون از امروز به بعدش پراز عشق و خنده و شادی و سلامتی باشه🙏🏻🤍

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
متاسفم اره منم میخوابیدم ی سرکوفت بهم میزدن ک چرا بعد از ظهر بعد مدرسه انقدر میخوابی کار نمیکنی بچه ...

خب به جای گفتن تو دل 

مستقیم بهشون رو در رو بگین

بگین قدر منو ندونستید 

قدر رفتار خوب منو ندونستید حالا خدا بد جور گذاشته تو کاستون

این طوری بهشون بگید

و اگر هم خواسته ای دارن مثلا کمکی میخوان  شما کاری براشون نکن

من من حتی  با دخترخاله پسر خاله هم مشکل دارن با هیج کس رابطه ی خوبی ندارم

واقعا چرا

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊