2752
2734
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 145 پست
بدیاش چیا هستن ؟ منم اصلا نمیتونم با وجود کتکایی که زده و تحقیر و خیانت به خوبیاش فکر کنم . با اینکه ...

به من میگه تو برام ناز و عشوه نمیای همش باهام قهری راستم میگه انقدر ازش بدم اومده که برام عین مرد غریبه میمونه حتی نمیتونم از گونه هاش بوس کنم اصلا سعی میکنم دستم بهش نخوره یا دستش بهم میخوره حالم بد میشه همش تو دلم میگم نازو عشوه آدم وقتی میاد که آدم یکی رو دوست داره میخواد به خودش نزدیکترش کنه نه من که از اون بیزارم اصلا حرف عادیم باهاش نمیخوام بزنم ناز و عشوه کجا مونده همه هفته باهاش قهرم دوست ندارم اصلا باهاش حرف بزنم حتی بخاطر حرف خواهرش نذاشت گوش بچمو سوراخ کنم یک سالو نیمشه اما هنوز گوشش سوراخ نیست

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
بدیاش چیا هستن ؟ منم اصلا نمیتونم با وجود کتکایی که زده و تحقیر و خیانت به خوبیاش فکر کنم . با اینکه ...

همسر من یکی دوبار دستش هرز رفته ولی بازم نمیتونم واقعا ببخشم اخه جلوی پسرم ... بعضی وقتا اون صحنه میاد جلو چشم ک ب خاطر ی به تو ربطی نداره بلند شد منو خفه کرد با جیغ پسرم ولم کرد اصن اون صحنه از ذهنم پاک نمیشه ..خیانت نکرده حتی در حد ی نگاه یا کلام ولی با خانواده ام بده داءم خودشو بالاتر از ما میبینه و تحقیر میکنه و بی نهایت بد دله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قشنگ منو انداختن تو منجلاب ی چی هم میگی میگن وای ب فکر بچت باش آبرو حرف مردم  بعد اونروز م ...

عزیزم شما فکر نکم سنی داشته باشی ، من نمیدونم بچت چند سالشه هر موقع که از آب و گل دراومد کاش درستو ادامه بدی

ماشالا با هوش هم هستی خیلی ها بچه داشتن درس خوندن من توی دانشگاهمون دیدم اونایی که با بچه ادامه تحصیل میدان خیلی موفق بودن توی درساشون

بچتم مستقل بار میاد الان دیگه اکثر بچه ها پدر مادراشون یا کارمندن یا دانشجوان

2731
عزیزم شما فکر نکم سنی داشته باشی ، من نمیدونم بچت چند سالشه هر موقع که از آب و گل دراومد کاش درستو ا ...

همسرم مخالفه و نمیزاره کلی هم دعوا کردم باهاش فایده نداشته وگرنه از همین الان با بچه میخوندم 

من منطورم طلاق بود ک خانواده ام نمیزارن و میگن فکر بچت باش و فکر آبرو و این حرفا ...۲۲ سالمه

من ب تنهایی نمیتونم جو خونه رو اروم نگه دارم متاسفانه

ولی یه زن مدیر داخلی خونه ست شما میتونید رفتارتون خیلی وابسته ست حتمن باید بدونی شوهرت براچی استوری گذاشته به نظر من یه مدت نادیده باید گرفته بشه مثل خودش باهاش رفتار کن تا مجبور بشه برای بدست اوردنت تلاش کنه زن وقتی زیادی در دسترس باشه یه جورایی دلزدگی میار 

چجوری رفتار کنم

تمام رفتارات تا حالا اشتباه بوده تقریبن تایپکات رو خوندم مثلن همین استوری چکارش داری چی میذاری و منظورش چیه اونم چون اخلاق شما دستشه خوب بلد چکار کنه یا عینکت رو که شکستی و دعوا کردی اخرم خودت پولش رو دادی اونم برای خودش عینک دودی خرید جلو پسرت تمام این رفتارها رو انجام میدی بعد انتظار داری حرفم بزنه یا اون شب که دستش رو گرفتی زد زیر دستت بعد اون ازت خواست که بری بغلش و قهر کردی رفتارات خیلی ناپخته و بچه گونه ست اون شب باید میرفتی توی یه اتاق دیگه بعد از چند دقیقه اونو صدا میزدی وقتی میومد اروم و با ارامش حرفات رو میزدی شما همش دارین با دعوا حرف میزنید مسلم توی دعوا هیچ کدوم نمیفهمه اون یکی چی میگه و چی میخواد یا مثلن برای تعمیر رفته بودی خونه ی بابات اس میدادی و میزنگیدی و اظهار دلتنگی میکردی تا حدودی خوبه تا شورش رو دربیاری تا دیگه اون منتظر تو باشه ببین زن باید با دست پس بزنه با پا پیش بکشه 

تمام رفتارات تا حالا اشتباه بوده تقریبن تایپکات رو خوندم مثلن همین استوری چکارش داری چی میذاری و منظ ...

با صدرصد حرفات موافقم واقعا از این ب بعد میخوام بی رحم باشم و ب خودم خیلی اهمیت بدم خیلی اشتباه کردم این مرد لیاقت از خود گذشتگی های منو نداشت 

با صدرصد حرفات موافقم واقعا از این ب بعد میخوام بی رحم باشم و ب خودم خیلی اهمیت بدم خیلی اشتباه کردم ...

کلن مردا همه همین طورن نه تنها شوهر شما دقیقا مثل خودش باش اینقدم توی گذشته زندگی کن در حال زندگی کن شاد باش همیشه حد وسط رو نگه دار همش داری مینالی از بی توجهی پدرو مادر و شوهرت فکر کردی همه ۲۴ ساعت قربون صدقه ی بچه هاشون رفتن همه ی پدر و مادرهای قدیمی همین شکلی بودن یا همه ی شوهرا شب و روز دارن به زناشون محبت میکنن ول کن این حاشیه ها رو بفکر سلامتی خودت و پسرت باش بخدا بچه ت این وسط داغون میشه از امروز دعوا و سر و صدا کردن رو واقعا تموم کن سکوت کن مگه تا الان که حرف زدی و دعوا کردی چیزی حل شد یا شوهرت تغییر کرد نسبت به تمام رفتارهای شوهرش اینکه چی استوری میذاری با کمک پدرش میره رو بیخیال باش چون شوهرت ادم سالمیه و مورد اطمینان بدون که رفتارهای خودت زندگیت رو به اینجا رسونده یکم سیاست داشته باش قبل از حرف زدن یا انجام کاری اول بهش فکر کن 

2706