2737
2739
عنوان

بیاید بگید کی گول پسر رو خوردید😐🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 86 پست

ترم یک یه همکلاسی شاخ پنداری تو کلاس داریم ک نگم براتون بس ژست میگیره و تحویل نمیگیره و نیم نگاهی به هیییچ دختر دانشکده نمیدازه

تابستون باا کللی اکانتای متفاوت اومد پیویم و خودشو معرفی نمیکرد تا اینکه اخرین اکانت معرفی کرد خودشو ابراز علاقه اینا کرد ک من جواب رد دادم رفت

بعد همون اکانت اخریش تو تلگرامم مونده هررروووز یه اسم عوض میکنه ینی حالم از شخصیتش بهم خورد حس میکنم از اوناییکه همش تو گروهای دهه هشتادی میپلکه😂😂

حالا وقتی پول کارواششو دادی چطور فک میکردی!!!

اخه گفت تاریخ عابر بانکم تموم شده پول نقدم ندارم سر همون پول بهش دادم ولی بعدها متوجه شدم که خانوادگی دزدن چون دوتا خیابون باهم فاصله داشتیم امارشو گرفتم خیر سرش مادرش مثلا مذهبی بود و نون حروم میخوردن والان که فکر میکنم خدایی عصبی میش

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت من خیلی کار میکنم قول میدم تمام کارا خونه رو کمکت کنم حالا بزور خودش میره دستشویی😪

😐😐😐😐😐😐😐

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2728

منم یه بار گول خوردم رفتم لوازم آرایشی کرم بگیرم دیدیم از قضا این آقا هم هست بعد کارتش خراب بود بعد گفت شما حساب کن من تو راه از عابر بانک میدم بهت ۱۵۰ هزار از کارتم کشید بعدم گفت وقت ندارم برات بعد واریز میکنم دو سال گذشته واریز نکرده😕

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
وای وای خاک  بر سر خودش و خانواده ش

خیلی حرومزاده بود نه به خاطره پولا خدا رو شکر همون اول فهمیدم چه اشغالیه تو امار گیری فهمیدم راحت تو خونه اش دختر میبره و مادر خاک برسرشم باخبره 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2740
منم نوجوان که بودم با یه اشغال دوست شدم پول کارواش ماشینشو یبار از من گرفت اینا از یه زنم کمترن  ...

🤨🤨🤨جملت خیلی توهین آمیزه ها

ینی چی از یه زنم کمترن؟؟؟ مگه زن از مرد کمتره؟ ک اینطوری گفتی 

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
🤨🤨🤨جملت خیلی توهین آمیزه ها ینی چی از یه زنم کمترن؟؟؟ مگه زن از مرد کمتره؟ ک اینطوری گفتی 

این یه حرف عامیانه اس نمیخواد وسط اینکه ادم یاد خاطرات بدش میوفته دفاع از حقوق خانمها بکنی دوست عزیز من خودم طرفدار حقوق خانمها هستم🌹

ترم یک یه همکلاسی شاخ پنداری تو کلاس داریم ک نگم براتون بس ژست میگیره و تحویل نمیگیره و نیم نگاهی به ...

منطورت چیه تو گروه های دهه هشتادی میپره؟؟

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2706