2733
2734

بچه ها قضاوت نکنید چون خودمم نمیدونم بخاطر افسردگی اینطوری شدم یا چیزایی که میدیدم واقعی بود 

بیاین تا کم کم تاپیک کنم بخونید 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوس دارم از روز های سختی که گذشت اشتراک بذارم 

برای اولین بار تو بازار با بابام دیدمش و یه دل نه صد دل عاشقش شدم چشم‌ بسته و کورکورانه به هر دری میزدم که اونم دوستم داشته باشه رفتم سراغ یه دعا نویس که میشناسم ازش خواستم برام یه طلسم معشوق بنویسه که عاشقم شه اونم یه طلسم نوشت که بعد ها فهمیدم یه طلسم مصری هستش 

یه سری اشکال و اعداد و حروف و صلیب و بالاش نوشت عاشق شود مجنون شود دیوانه شود 

یکی رو هم گفت همین شکلی با خون خودم بنویسم و تو قبرستون قدیمی چال کنم.... منم کردم 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱

هفته اول مشکلی نبودش 

یادم میاد یه روز با خانواده ام دعوا کرده بودم تنها تو اتاق بودم که احساس کردم یکی داره مداوم موهامو نوازش میکنه فکر کردم بابامه چون دراز کشیده بودم به دمر و نمیدیدم کی پشتم گفتم بابامه اومده از دلپ در بیاره روم رو که چرخوندم هیچ کس نبود 

یاخدا

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

من واقعا به طلسم و دعا اعتقادی ندارم

اما بیشتر از اون باور ندارم  بعضی آدما نقدر عشق رو و پاکیش رو کوچیک میکنن که حاضرن با دعا به دستش بیارن

واقعا خون خودت رو تو قبرستون چال کردی؟