2737
2734

من وقتی حرفای پسر داییم رو باور کردم وباش نامزد شدم وبعد فهمیدم ادم دم مزاج در اومد اصلا ثبات نداره ودوس داره هر روز با یکی نامزد بشه وهیچ دختری براش کافی نیس😐😐

شما چی کی گول خوردین😶🙄

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

وا منم خوردم

الان دیگه نمیخورم

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

وقتی بهم گفت پول بیمارستانت ۴۰۰ نشد ۸۰۰ شد بقیه اشو خودم دادم

همون موقع هم فهمیدم دروغ میگه ولی هنوز ک هنوز به روش نیاورم 

همشم تشکر میکنم ازش ولی به روش نمیارم 

ولی ناراحتم از دروغش

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گول داداشمو خوردم اونجایی که گفت چارتا پول میدمن اون یدونه پول تودیتتو بده به من هنوز نبخشیدمش لامصب😭

زخم را پنهان کن حتی از خودت/جز نمک درمشت دنیا هیچ نیست. راه ظهورت را بستم قبول...اما خدا را چه دیدی شاید قرار است حر تو باشم!در ارزوی تجربه مرگ موقت.😐

منم گول خوردم،

من با آدمی دوست شدم که اگر باهاش حرف میزدی ۵ دیقه ای خیس می شدی🤐🤐🤐

بس که رفتار و وجنات س ک س ی داشت

بعدها فهمیدم ناتوانی شدید جنسی داره، و حتی نمی تونه بچه دار بشه،

یکی دوبار ازم پول کش رفت

اونقدر دورغ گفت و ضربه زد

خدا ازش نگذره 

گول که نخوردم فقط برام عجیب بود رفتاراش پسر روشنفکری نشون میداد ولی غیرتی بود الانم که باهم کات کردیم مثلا میخواد بگه برام مهم نیستی ولی استوریامو میبینه یجوریه کلا متناقضه کاراش

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738
وقتی بهم گفت پول بیمارستانت ۴۰۰ نشد ۸۰۰ شد بقیه اشو خودم دادم همون موقع هم فهمیدم دروغ میگه ولی هنو ...

😐🙄😶 خواست منت سرت بزاره

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
کی وچطور؟؟

با شیرین زبونی رام شدیم ما😂😂😂

مثله اینکه بچه نی نی لبخند بزنه ما مامانا رام شیم

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
وقتی بهم گفت پول بیمارستانت ۴۰۰ نشد ۸۰۰ شد بقیه اشو خودم دادم همون موقع هم فهمیدم دروغ میگه ولی هنو ...

این که یجور شیادی و دروغ خفن به حساب میاد

دیگه چرا تشکر می کنی 

بنظر من به روش بیار تا  بفهمه

از چنین ادمهایی دوری کن عزیزم

نوجوان بودم همه دوستام گوشی داشتن من نداشتم

خیلی دلم میخواست

داداشم گفت فلشتو بده بهم گوشی اضافه مو میدم بهت

با کلی ذوق فلش عزیزمو بهش دادم و گفتم گوشی رو بده دیگه 

خیلی بی خیال گفت گوشیه چی؟دو ماه پیش فروختمش😭😭خیلی حس بدی بود هیچ وقت نبخشیدمش

منم گول خوردم، من با آدمی دوست شدم که اگر باهاش حرف میزدی ۵ دیقه ای خیس می شدی🤐🤐🤐 بس که رفتار و ...

وا کلاهبرداره دزد 😑😷به روش نیاوردی دزدیشو

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706