2733
2734
عنوان

بیاید بگید کی گول پسر رو خوردید😐🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 86 پست
منم گول خوردم، من با آدمی دوست شدم که اگر باهاش حرف میزدی ۵ دیقه ای خیس می شدی🤐🤐🤐 بس که رفتار و ...

😐😑😶وا مگه میشه سکسس حرف بزنه وتوان جنسی نداره!!!! اصلا چقد حکصله ادا در اوردن ودوغ رو داره

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که یجور شیادی و دروغ خفن به حساب میاد دیگه چرا تشکر می کنی  بنظر من به روش بیار تا   ...

نمیدونم میخواست بگه خسیس نیست اینو گفت البته فقط هم ۴۰۰ ازم گرفت بعدش گفت ۸۰۰ بود ولی دیگ هرکار کردم نگرفت ۴۰۰ دیگشو

ولی خب هرکار کنی دروغ آقا ماندگار بی نهایت

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2731
منم خریت کردم و ساده لوحی احمق بازی در اوردم گول یکی خوردم  پول باشگاه مکملاش و لباس هاشو مواد ...

چه بد 😐😐😐😐بدجور ساده بودی

منم گول خوردم، من با آدمی دوست شدم که اگر باهاش حرف میزدی ۵ دیقه ای خیس می شدی🤐🤐🤐 بس که رفتار و ...

حس میکنم آقا هستی نه خانوم😂

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
 😐😑😶وا مگه میشه سکسس حرف بزنه وتوان جنسی نداره!!!! اصلا چقد حکصله ادا در اوردن ودوغ رو داره

باور کردنی نیست،  ولی واقعا یه بازیگر حرفه ای بود

از نظر روانشناسی به اینجور آدمها میگن هیستریانیک 

البته ایشون کلکسیون بیماریها رو داشت

با شیرین زبونی رام شدیم ما😂😂😂 مثله اینکه بچه نی نی لبخند بزنه ما مامانا رام شیم

اره واقعا اینم دلیل دردامه😐😑😶🙄😥