2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دهه نودی ها رل دارن همشون  پس واقعا عحیب نیست که دهه هشتادی ها متاهل و بچه دارن این وسط ...

وای منم ندارم😂فهمیدی چرا به منم بگو، انقدر که پسرا وضعیت اقتصادی و معیشتی... شغلی بدی دارن🥀

2728
دعا کن عاقبتمون مث دهه شصتی نشه🤣

باور کن نسل سوخته همین دهیه هشتادیااان 

هرچی گرونی اختشاش تحریم کرونا و بدبختی بود سر ما بو 

نه پول داریم یه چیزی بخریمو دلمون خش بشه الانم که کرونا به قول بقیه نوجوونیی و بهترین دورانمون رو داریم تو خونه میگزرونیم

2738

[QUOTE=144683566]من ۸۰بهمن شوهرم دی ۷۲[/QUOTEخوشبخت بشین .ازمن یه سال بزرگتری😊.

منم دی ماهیمممممممممم

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
ممنون اگه بلدی به گروه بزن من بلد نیستم

کجا ؟

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
وای منم ندارم😂فهمیدی چرا به منم بگو، انقدر که پسرا وضعیت اقتصادی و معیشتی... شغلی بدی دارن🥀

والا من الان خیلی شکه شدم دیدم گفتم الان همه میگن در حال تحصیل مجرد ولی یهو دیدم اکثر زدن متاهل بچه دار باردار و ...😳

واقعا یه لحضه به فکر افتادم پس چرا من انقدر عقب افتادم؟

اونا چطوری خونه داری و همسر داری من هنوز نمیتونم نیمرو درست کنم 😐🤦🏻‍♀️

مریضی مادر زادی 😔🖤

خوشگله من هرکسی تو زندگیش درگیر یه چیزیه، زندگی همینه، همه مشکل دارن، مشکل سلامتی، مالی،...... بابد روحیع داشته باشی واسه ادامه زندگی، بدون روحیه که نمیتونی ادامه بدی،اینو بدون تنها نیستی هرکسی به یه جوری گرفتاره مکافات دنیاست

باور کن نسل سوخته همین دهیه هشتادیااان  هرچی گرونی اختشاش تحریم کرونا و بدبختی بود سر ما بو&nb ...

اره بخدا راست میگی دهه شصت مشکلش فقط جنگ بود برای ما هزار تا مشکل بدتر از جنگ