2737
2734
صددرصد عزيزم ميگم ك منم صرفا چون خودم كردم ب كسي توصيه نميكنم بايد عاشق بشي مخت زده بشه...😂

عاشق شدم هنوز به درجه زده شدن مخم نرسیده😂😂

عاشق شدن مثل گوش دادن به صدای پیانو توی یه کافه شلوغ می مونه،اگه بخوای به اون صدای قشنگ گوش کنی باید چشم هات رو ببندی از بقیه ی صداها بگذری و اون ها رو نشنوی,صدای خنده ها،گریه ها،به هم خوردن فنجون ها....تو واسم اون صدای قشنگ بودی که من به خاطرش هیچ صدایی رو نشنیدم:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من الان خیلی شکه شدم دیدم گفتم الان همه میگن در حال تحصیل مجرد ولی یهو دیدم اکثر زدن متاهل بچه ...

عزیزم وقتی مسئولیت میاد رو دوشت مجبور میشی همه  چیو یاد بگیری و خانم خونت بشی

2728
والا من الان خیلی شکه شدم دیدم گفتم الان همه میگن در حال تحصیل مجرد ولی یهو دیدم اکثر زدن متاهل بچه ...

خب یکمیم تو تنبلی غذاپختن چرا بلد نیستی تو باید انواع کیکارو درس میکردی😅😅😅

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
عزیزم وقتی مسئولیت میاد رو دوشت مجبور میشی همه  چیو یاد بگیری و خانم خونت بشی

اره خب قطعا اینم حرفیه 

چون هدفم رو کلا جور دیگه ای انتخاب کردم شاید واسه همون هیچوقت تلاشی نکردم اون چیزارو یاد بگیرم

برنامه ریزی ایندم کلا جور دیگس

الانم جنگه ولی جنگ نرم و اقتصادی که هزار بار بدتر از اون جنگه🤦🏻‍♀️

اره جنگ نرم همین گوشی و اینستاس یه دختره هس سیاهه اسمش رو نمیدونم حتی ممه نداره ولی یه آرایشی هایی میکنه همین دخترا ازش یاد میگیرین دیگه بخدا😑

تو وات یا تل هر کدوم راحتی اگه بچه ها موافقن

اینجایکمی اعتماد کردن سخته شماره میده میندازی تو گروه بعد میبینی پسره .

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2740
عه آخه من یه گروه عضوی هستم

زیاد اعتماد نکن یه خانمی برا مشاوره شمارشوداده بود به طرف که نوشته بود دکتره بعد تو وات پیام های بد میفرستاد به خانم هرچی بلاک میکردع با یه شماره دیگه میفرستاده زنگ میزده .

خب یکمیم تو تنبلی غذاپختن چرا بلد نیستی تو باید انواع کیکارو درس میکردی😅😅😅

اونو که برا شوخی یکم اغراق کردم  کیک و شیرینی و فینگر فود یه عالمه بلدم 

ولی خورش قرمه و قیمه و ... اینا بلد نیستم برنج هم بلد نیستم 

ولی سالاد ماکارونی و پاستا آلفرو و الویه و سالاد سزار و از این چیز جدیدا بلدم😁

اره خب قطعا اینم حرفیه  چون هدفم رو کلا جور دیگه ای انتخاب کردم شاید واسه همون هیچوقت تلاشی نک ...

من بخوامم اصلا نمیتونم یاد بگیرم چون دوروز بعدش یادم میره بعدشم علاقه ندارم اصلا، اصلنااااااااااا، تا تو موقعیتش قرار نگیری نمیتونی، درسته برنامه ریزی ایندت یه جور دیگست ولی هر ان ممکنه یکی بیاد دلتو ببره، اینده هیچوقت اونطوری که ما میخوایم رقم نمیخوره همیشه شگفت زدمون میکنه

اونو که برا شوخی یکم اغراق کردم  کیک و شیرینی و فینگر فود یه عالمه بلدم  ولی خورش قرمه و ...

افرین به تو میگن زن زندگی من هیچکدوم از اینارو بلد نیستم 😅😅😅😅😅

من بخوامم اصلا نمیتونم یاد بگیرم چون دوروز بعدش یادم میره بعدشم علاقه ندارم اصلا، اصلنااااااااااا، ت ...

اهوم الان به فکر افتادم😂😂 باید بگردم یه شوهر پیدا کمگ کم کم

شما با عشق ازدواج کردی؟ یعنی قبلش دوست بودی و ...