2733
2734
وایی میبینی، نمیدونم دهه ما چرا اینجوری بود😂همیشه از نظر همه کوچولوئیم😂انقدر که جنگولگ بازی جلف با ...

اره والا کلا شاید نودیارو بزرگ بدونن مارو همیشه میگن چه زود بزرگ شدن😂😂

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رو شکر  اره مثلن من الان اصلللن نمیتونم تصور کنم که مسئولیت یه زندگی رو به عهده بگیرم  ...

صددرصد عزيزم

ميگم ك منم صرفا چون خودم كردم ب كسي توصيه نميكنم

بايد عاشق بشي مخت زده بشه...😂

یک عدد دختر در دبع ترشی هستم 

82 درحال تحصیل  

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2731
منم همش فک میکنم تازه 15 سالم شده 🤔

داره عین برق و باد میگذره، ماها که چیزی از بچگی و زندگی نفهمیدیم، دوران ما  مشکلات و..... خیلی زیاد شد، همه چی یهو عوض شد اصلا، تفریحمون شد اینستا و تاپیک و ارایش و مد.... 

2738

شوهر۲۸ سال بچه نداریم 

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
خوشبخت باشین

مرسی گلم .شما چند سالتونه؟