2733
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره بخدا  از همه باید پنهون کنی 😂😂

من که دیگه نمیگم رژیم رو 

انگار همه حتی نزدیکا قسم می خورن اون روز رژیم ادم رو بشکنن. الان دیگه میگم مرسی باید رعایت کنم تو ازمایش اخرم قندم بالا بوده. دیگه هیشکی نمیگه حالا با یه شکلات چیزی نمیشه. 

🧡 
2731
من که دیگه نمیگم رژیم رو  انگار همه حتی نزدیکا قسم می خورن اون روز رژیم ادم رو بشکنن. الان دیگ ...

اره و اینکه دائم رو مخن که تو که لاغر نمیشی حالا بخور البته این اطرافیان من بودن

خیلی کار خوبی کردی 👍👍

سپاسگزارم منو رو ثبت کردید تو لیست؟جسارتا آخر شب باید گزارش بدم کالری دریافتی و وزنم رو؟

بله لیستو زهره جان مینویسه 

هرشبم کل کالری دریافتیتو با مواد مصرفیتو بنویس

سپاسگزارم منو رو ثبت کردید تو لیست؟جسارتا تخر شب باید گزارش بدم کالری دریافتی و وزنم رو؟

زهره جون میاد وارد لیست میکنه امروز فقط قد و وزنتو که اعلام کردی باید اسم مدیر و تگ میکردی  آخر شب فقط گزارش روزانه بده جمع کالری مصرفیتو و غذاها و میان وعده هاتو بگو چقدر خوردی و شنبه ها وزنتو اعلام کن 

2740
عشقم وزن تقریبیتو بگو تا هفته ی دیگه دقیقشو بگو  بعدش دیگه هر دو هفتع یه بار حتمن اعلام کن که ...

سلام سپیده جون قبلاً وزنتون چند بوده؟ تقریبا الان هم وزن هستیم با این تفاوت یکم قدت بلندتره 😏😏😅

@zohre1993      

سلام صبحتون بخیر💗💗💗💗

من دیشب پرخوری کردم وزن جمعه صبحم ۶۹ و ۶۰۰

قدم ۱۶۵

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

@zohre1993

سلام به همه عزیزایی که اول به سلامتی وبعد خوش اندامی اهمیت میدن  

اول از زهره جان ممنونم که باعث شد استارت رژیمو که چند وقته هی عقب مینداختم بالاخره بزنم   

بعد هم از سپید جان که همیشه حضور داره وباهامون همراهی میکنه  

من اینجا خییییلی انگیزه میگیرم کاش زودتر شروع میکردم

از سه شنبه تا الان ۱/۵۰۰ گرم کاهش داشتم  

وزن فعلی۷۸/۹۰۰

قد۱۶۳

وزن هدف۶۰