2737
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
ممنون از شما هر موقع میخواام بخورم اینجا یادم میاد میزارمش زمین.امروزم کلی انرژی گرفتم همه بهم گفتن ...

وقتی لباسات دیگه به تنت نمیاد و میبخشیشون خیلی حس بهتریه😊😊

همه اینا نم نم اتفاق میوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی لباسات دیگه به تنت نمیاد و میبخشیشون خیلی حس بهتریه😊😊 همه اینا نم نم اتفاق میوفته

یعنی میشه لباااس های قبل از چاق شدن که نوو موندن رو تن کنم😍

شروع رژیم16/4/99وزن72/800 تاریخ23/4/99وزن 71/200تاریخ10/5/99وزن70/500تاریخ17/5/99وزن 69/500 لاااغری با تاپیک لاغری هدفمند مرسی از زهره جون و سپید جون
2738
آخه من تاحالا رژیم کالری شماری نکردم   وزنم ۷۵ قدم ۱۶۹ هست

صفحه اول رو بخون

یه برنامه نصب کن هرچیزی که میخوری با مقدارش وارد کن

شب هم گزارشش رو بده

فقط کالری دریافتی روزانه ت نباید از یه حدی بیشتر باشه ما حدمون رو گذاشتیم 1200

شما اگر میخوای کالری تثبیت خودت که از این سایت محاسبه میکنی رو بذارhttps://tdeecalculator.net/

روزهای فست هم تا 500کالری استفاده کن

به ماهی دو کیلو هم راضیم😄 اخه شکمو ام😄

😂😂خوب عزیزم روزای یکشنبه و چهارشبه فقط ۱۰۰۰ کالری بخور و مقوی بخور شیر هم یادت نره 

و ۵ روز دیگه رو به نظرم  ۱۳۰۰ و ۱۷۰۰ و ۱۹۰۰ و ۱۶۰۰ و ۱۴۰۰ ببند که متغیر باشه و خوووب کم کنی💪💪 و شیر هم میدی اذیت نشی 

بازم نظر خودت عزیزم 

کالری تثبیتت رو از این سایت حساب کن https://tdeecalculator.net/ دقیقتره روزهای معمولیت رو یا کا ...

انگلیسی نوشته شده

نمیتونم ترجمه کنم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
😂😂خوب عزیزم روزای یکشنبه و چهارشبه فقط ۱۰۰۰ کالری بخور و مقوی بخور شیر هم یادت نره  و ۵ روز ...

خیلی ممنونم ازت مهربون😘😘

ببخشید زیاد سوال پرسیدم

حتما به راهنمایی هات عمل میکنم💖💖

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
خیلی ممنونم ازت مهربون😘😘 ببخشید زیاد سوال پرسیدم حتما به راهنمایی هات عمل میکنم💖💖

خواهش عزیزم ❤🌹😊😚 موفق باشی 

غذاهای مقوی برای شما تحقیق میکنم اگه بتونم راهنماییت میکنم فعلا نمیدونم چی کم کالریه 🤷‍♀️

خواهش عزیزم ❤🌹😊😚 موفق باشی  کالری مقوی برای شما تحقیق میکنم اگه بتونم راهنماییت میکنم فعلا ...

😘😘😍😍

2706