2737
2739
عنوان

بچه ها خاهرشوهرم یه عکس ناجور از دخترم گذاشته وضعیت واتساپش

| مشاهده متن کامل بحث + 59666 بازدید | 508 پست
بگو دفعه ی دیگه حق نداری بدون اجازه از بچم عکس بگیری

فعلا باهاش حرف نمیزنم حالا امشب هم  بگذره،فردا به شوهرم میگم حتما بگه بهش

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش ازش گرفته ،وقتی دخترم خونه مادرشوهرم بوده

ببخشید ولی یاد عکسایی که دختر خودم بعضی موقع اجق وجق از خودش میندازه افتادم خندم گرفت...

اگه الجت اینکارو کرده بیشتر  لجبازیش کمدی بوده معلومه هنوز بچه بچس😅😅😅محل نده اگه عکس العمل نشون بدی یعنی موفق شده

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2742
اخه بعضیا هم میان میگن چرا خواهرشوهرمون عکس بچمونو استوری نمیکنه یا نمیزاره پروفایل والا فرهنگ هم خو ...

امضات اشکمو درآورد منو برد اونجا

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
عزیزم از کجا بدونم که فقط من میینم یا همه؟کدوم قسمت مشخص میشه

تو نمیتونی بفهمی.مگه اینکه از یکی بپرسی ببینی وضعیتشو میتونه ببینه یا نه. باید هم اون طرف هم خاهرشوهرت شماره همدیگرو داشته باشن

باگوشی شوهرت نگاه کن. یا به جاری کسی بگو ببینه وضعیتشو میبینه یا نه

2738
تو نمیتونی بفهمی.مگه اینکه از یکی بپرسی ببینی وضعیتشو میتونه ببینه یا نه. باید هم اون طرف هم خاهرشوه ...

الان با گوشی شوهرم نگاه کردم برااونم اومده بود استوری

فعلا سکوت میکنم بچه ها،ادم بی ارزشیه میزارم با همین کارا شاد باشه

افرین

این دقیقا رفتار عاقلانه ست

بی تفاوتی کشنده ترین سلاحه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ی استوری براش بذار.‌جوری که فقط اون بتونه ببینه😁

بنظرت چی بزارم؟خودم عصبانیم مخم کار نمیکنه

2706