2752
2734
عنوان

بچه ها خاهرشوهرم یه عکس ناجور از دخترم گذاشته وضعیت واتساپش

| مشاهده متن کامل بحث + 59681 بازدید | 508 پست
ادای دخترت مگه چی بوده گلم 

با انگشتاش علامت دو رو نشون داده همون علامت پیروزی

بعد چشمک هم زده مثلا

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی شکلکی ی عکس نوشته ای 

بر عکس اگر حرکتی کنه یعنی سوخته و کارش رو تکرار ممکنه بکنه باید اهمیت نده حتی به شوهرشم نگه که به مادرش بگه بردار

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2731
فعلا باهاش حرف نمیزنم حالا امشب هم  بگذره،فردا به شوهرم میگم حتما بگه بهش

اونم همین و میخواد نقطه ضعف بده دستش تا بدتر کنه . بی تفاوت باش خودتم اون عکس و بزار پروفایلت زیرش بنویس قربون اون سر و شکلت برم مادررر که همه جوره قشنگی .بزار بسوزه😂

بر عکس اگر حرکتی کنه یعنی سوخته و کارش رو تکرار ممکنه بکنه باید اهمیت نده حتی به شوهرشم نگه که به ما ...

واقعا؟بچه ها گفتن از گوشی شوهرم بهش پیام بدم برداره عکسو

ببین خودت هیچی نگو بهش.رو که شوهرت کار کن که جلو دخترت به شما بگه ولش کن اون عقل و شعور نداره.بعد که یه روز رفتی خونه مادرشوهرت یواشکی تو گوش دخترت بگو برو به عمه بگو یادته عکسم رو گذاشته بودی تو گوشیت،یه عکس بد بود از من.به بابام گفتم ،اونم گفت ولش کن دخترم ،عمه عقل نداره.

با انگشتاش علامت دو رو نشون داده همون علامت پیروزی بعد چشمک هم زده مثلا

عزیز دلم ول کن مهم نیست کسی که بچه رو مسخره نمیکنه .اکه مصلا هم عکس ضایع باشه اونی که انقد شعور نداشته تا عکس رو نژاره رو مسخره میکنن

حالم بد میشه از این اعلام وضعیتااااااا خداییی هنوز هنوز هروقت بهش فکر میکنم میگم واقعایعنی که   ...

عزیزم منظورت از اعلام وضعیت چیه متوجه نشدم؟