2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و درس عبرتی برای پدر و مادرا و مشکلاتی الان درگیرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 121 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم رو خودت کار کن حریم شخصی شوهرتو بهم نریز بیخیال باش هرچه بیخیالتر بیشتر سمتت میاد نگران چیزی نباش از هرچه بترسی سرت میاد پس توکل کن بخدا بگو ارچی خودت خاستی😊

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
عزیزم رو خودت کار کن حریم شخصی شوهرتو بهم نریز بیخیال باش هرچه بیخیالتر بیشتر سمتت میاد نگران چیزی ن ...

مرسی عزیزم اره دیشبم بحثمون سر همین بود من رفتم گوشیشو برداشتم ک عکس از توش نگاه کنم چشمم خورد به ی شماره ای تو واتساپ ک Fy بود دیگ شلوغش کردم ی خورده راستش گفتم این کیه اخه خیلیم صمیمی کلا با همکاراشون حرف میزنن بعد اومد شمارشو گرفت از گوشیش ی اقایی به اسم فرید سیو بود زد رو بلندگو راجب شیفتاشون حرف زدن منم کلی خجالت کشیدم بعدش ازش اونم گف ک اصن خوشم نمیاد اینقد شک میکنی بهم سر هیچی

سخت نیست باهم زندگی میکنین؟ اتاق جدا دارین یا نه؟

سخت نیس؟ زجرآوره فک نکنی از بی پولی و خونه نداشتنه ها نه چن تا خونه دارن از بیشعوریه خیلی سخته خدا خودش تو دلشون بندازه که برن خونه خودشون

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
سخته اینطوری پس بیشتر استراحت کن 

زجرآوره 😫

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
سخته که چرا جدا خونه نگرفتی

الان خونه خودم جدام اینا هم چن تا خونه دارن بنا به دلایلی میان اینجا نصف سالو زحمت نمیدن یه خونه بگیرن برن خراب میشن سر من بدبخت

شوخی میکنی?چه اصراریه حالا این همه ادم یجا وسایلاتون جاشده اصلا

اره شوخی نیس یه واقعیت تلخه شبا هم پیری تو هال میخوابه از تشنگی خفه هم شی نمیتونی بری آب بخوری نصف سال اینجوریم زحمت نمیدن خونه بگیرن خراب میشن سر من بدبخت 😫😭😭😭😭