2733
2739
عنوان

داستان زندگی من و درس عبرتی برای پدر و مادرا و مشکلاتی الان درگیرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 121 پست
وقتي ميريد بيرون بخريد بخوريد بعد بيايد خونه والا

همین کارو میکنم 🙈🙈🙈🙈🙈🤭🤭🤭

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا تو ک میگی ۹ سالت بود باید همون موقع میگفتی بهش

عزیزم تو کشور ما متاسفانه ففر جنسیه به بچه هامون اینجور چیزارو یاد نمیدیم و بد میدونیم بچه نمیدونه باید از حقش دفاع کنه من اون زمان میترسیدم چیزی نمیفهمیدم فک میکردم تقصیر من بوده

2740
خدس ميزدم پسر عمه نخوادت پيش خودش فكر كرده دختري از نه سالگي وا داده زن زندگي نيست اين نظر من نيستا ...

من وا ندادم عزیزم اون شب موقع خواب به من دست زد منم از ترسم خودمو به خواب زده بودم جرعت کاری نداشتم

ولی کلی سر این ی مدتی باهم دعوا و بحث داشتیم من واقعا به این اعتقاد پیدا کردم پول درسته لازمه ولی با ...

اخر حرفت گفتی منم حق دارم ولی راستش نداری گلم

شما که نمیتونی ب خاطر کار استباه پسرعمت که حتی دوستم باهاش نبودی یکی دیگه رو اذیت کنی!!!!اصلا حق نداری یکم ب خودت بیا 

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
اخر حرفت گفتی منم حق دارم ولی راستش نداری گلم شما که نمیتونی ب خاطر کار استباه پسرعمت که حتی دوستم ...

میدونم خودمم اینو میدونم ولی رو روانم تاثیر خیلی بدی گذاشته هم پسرعمن هم بابام 

عزیزم یکی از دلایلی که ادما تو روابطشون احساس خوشحالی نمیکنن و رابطه هاشون خراب میشه

موندن تو گذشته اس تا تو گذشته رو کمرنگ نکنی تو ذهنت نه بااین اقا بلکه با هیچ کس دیگه خوشبخت نمیشی

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

هیچ کس جز خودت نمیتونه کمکت کنه

تلاشتو بکن با مشاور مشورت کن

یه چیزم بگم یکم بدبینی هم بد نیست باعث میشه ضربه های محکم نخوری تک زندگیت

کاملا درکتون می کنم، گاهی اوقات آدم هرکاری می کنه گذشته اجازه نمیده تو حال راحت زندگی کنه راهش هم فراموشی نیست چون یه چیزایی هیچ وقت فراموش نمیشه من یکی از دوستام برای کنار اومدن با گذشته و اتفاقات تلخش از یه روانشناس خوب کمک گرفت و روحیش عالی شد، تحقیق کنید و یه روانشناس خوب پیدا کنید، امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون برطرف بشه🌹🌹

اخر حرفت گفتی منم حق دارم ولی راستش نداری گلم شما که نمیتونی ب خاطر کار استباه پسرعمت که حتی دوستم ...

اره دوست نبودیم ولی اون اهنگ عاشقانه متنای عاشقانه میفرستاد و مستقیم فقط چیزی نمیگف بعدا فهمیدم ک اسکرین این حرفا و پیامای عاشقانه و اون سلفیای خیلی صمیمی ک با من میگرفته رو واس دختره میفرستاده ک حسادتشو تحریک کنه اونو برگردونه😢😢😢😢

شما ببین سواستفاده در چ حد بازی کردن با احساسات بقیه در چ حد😢😢😢

2706