2737
2739
عنوان

داستان زندگی من و درس عبرتی برای پدر و مادرا و مشکلاتی الان درگیرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 121 پست
خب بفهمن خودتو بچت مهمتری 

حوصله چرتوپرت گفتناشونو ندارم بابا ☹☹

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
اره شوخی نیس یه واقعیت تلخه شبا هم پیری تو هال میخوابه از تشنگی خفه هم شی نمیتونی بری آب بخوری نصف س ...

خونه خودته.اونا اومدن ???وای خیلی سخته خیلیییی  یکاری بکن خب چطوری میخوای بین اون همه ادم بچه بزرگ کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه خودته.اونا اومدن ???وای خیلی سخته خیلیییی  یکاری بکن خب چطوری میخوای بین اون همه ادم بچه ب ...

اره خونه خودمه اونا یه جا دیگه ان ۵۰ دیقه فاصلس خونه اونا تا من اگه خونه خودشون باشن نفس راحت میکشم اما نصف سالو پیش منن چیکار کنم؟ یه کلمه بگم از این وضع ناراضیم شوهرم یه دیوونه بازی درمیاره که نگو واس همین میسوزمو میسازم 😣😓🙁🙁🙁

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
مراقب خودت و بچت باش عزیزم 

مراقبم ولی واقعا از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون زورم میاد منی که فقط سه نفریم هوس یه چیزی کنم تو این گرونی باید واس ۱۱ نفر بخرم بخدا خب سخته دیگه شرایط اقتصادی رو میدونی که واس همین میزارم هروقت میرم بیرون یا دکتر میگیرم 😣😣

خدا کمکت کنه الهی که بری خونه خودت

دختر خونه خودمم اونا خراب میشن سرم نصف سالو میمونن خونه من وگرنه بقران وقتی میرن خونشون من ماهی ی بار بزور برم دیدنشون 

2740
اره خونه خودمه اونا یه جا دیگه ان ۵۰ دیقه فاصلس خونه اونا تا من اگه خونه خودشون باشن نفس راحت میکشم ...

اخه چرا نصف سال اونجان چه دلیلی داره ?شوهرت اصلا دوس نداره باتو راحت باشه?

اونا هستن حالا لباست راحته یا باید چادر بپوشی

مراقبم ولی واقعا از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون زورم میاد منی که فقط سه نفریم هوس یه چیزی کنم تو ا ...

میفهمم چی میگی ولی من جای تو باشم میگم و میخوام تااینقد بخره حالش جا بیاد

الان خونه خودم جدام اینا هم چن تا خونه دارن بنا به دلایلی میان اینجا نصف سالو زحمت نمیدن یه خونه بگی ...

وای خوب طاقتی داری 

دوستان گل تاپیکای جنجالی رفتید منم تگ کنید 😄 مرسی عشقولیا 🥰
اوه اون چه جورشه وا

ازشانس مایه😅

اخه چرا نصف سال اونجان چه دلیلی داره ?شوهرت اصلا دوس نداره باتو راحت باشه? اونا هستن حالا لباست راح ...

یه شال سرمه یه لباس تا روی پام☹☹کارشون اینجاس واس همین میان زحمت نمیدن یه خونه نقلی بگیرن یا درس کنن با اینکه پولشو دارن از ترس شوهرم حتی حق ندارم اخم کنم دراین مورد چ برسه به بحث کردن

میفهمم چی میگی ولی من جای تو باشم میگم و میخوام تااینقد بخره حالش جا بیاد

میخره اگه چن روز چیزی ازش نخام خودش میره میگیره واسم ولی حرصم که بگیره هوس چیزی کنم بمیرمم بهش نمیگم بخره 😅😅

وای خوب طاقتی داری 

اره والا بدجور میسوزم بدجور ها ولی بخاطر شوهرم نمیتونم چیزی بگم 

2706