2410
2553
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280556 بازدید | 36895 پست
اونکه اره واسم سوال شده بوووود من فقط روزای فست یکم اذیت میشم بقیه ی روزا اوکی هستم👌👌👌

واي منم 

من كلا از اولم زياد فست نميگرفتم الانم كالريم بدونه فسته 

فستامو با ٧٠٠ ميبندم اصلا ٥٠٠ نميتونم 

دوبار اوايل ٥٠٠ بستم خوب بود سومين بار ضعف شديد بهم دست داد انقدر خرما توت عسل خوردم تا تنظيم شم رسيد به همون ٧٠٠ خودم😂😂😂

🥀🌈
کلا خاک تو سر رژیم خوشبحال اینا که میخورن همش میره یه ورشون من گاهی میل ندارم گاهی بهم بدن یه قابلمه ...

خوردن یکی از بزرگترین لذت های زندگیه ما اول به خودم میگما من بلد نبودم چطوری باید بخورم درست بخورم کم بخورم همیشه بخودم خوومو خفه نکنم 🤣🙄🙄

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پری جون من امروز سایز گرفتم چون فردا نمیشد  دور سینه ۱۱۷  دور با سن ۱۱۵  دور ...

سلام گلم 

سایزای قبلتم بزار رو بروش ک تعقیراتتو ببینم 

سریای بعدی با سایز#  بزار 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من امروز یه کار بدی کردم معدرت میخوام  شکمم کار کرد خودمو کشیدم چون میدونم یکشنبه ها یبسم 🤣🤣ب ...

من ازين كارا انقد ميكنم صدامو در نميارم😂😂😂😂

يكشنبه ها ميكشم خودمو بعد ترازومو قايم ميكنم چون اگه نكنم تا شب هي ميرم روش فرداشم ميرم😂😂😂

ميزارمش بالايه اپن كه سخت شه برداشتنش تنبليم بياد

🥀🌈
2720
سلام گلم  سایزای قبلتم بزار رو بروش ک تعقیراتتو ببینم  سریای بعدی با سایز#   بزا ...

سلام عزیزم چشمم روشن شد به جمال پروفایلت سبزت 😁چشم عزیزم 🤗🤗

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
من ازين كارا انقد ميكنم صدامو در نميارم😂😂😂😂 يكشنبه ها ميكشم خودمو بعد ترازومو قايم ميكنم چون اگ ...

ای بلا 

2714
کلا خاک تو سر رژیم خوشبحال اینا که میخورن همش میره یه ورشون من گاهی میل ندارم گاهی بهم بدن یه قابلمه ...

واي من عااشقه كته ام

اصلا هم عادت نكردم به اينكه همه ميگن اوايل سخت بود الان زياد نميخوريم پلو بدمون مياد

من همچنان عاشقشم هر روزم دلم ميخوادش اونم زياد

ولي خب نميخورم ميترسم

حالا هركي ندونه فكر ميكنه شمالي ام انقدر عاشق برنج ايرانيه كته ام كلا ابكش ندوست فقط كته😋😋😕

🥀🌈
@pari95       سایز#   هورااااااا👏👏👏👏😍💪 اومدم با کلی کاهش سایز&nb ...

عجب کاهش سایزی  جووووون😙😙😙😗😗😗

عالیه گلم افرین

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
واي من عااشقه كته ام اصلا هم عادت نكردم به اينكه همه ميگن اوايل سخت بود الان زياد نميخوريم پلو بدمو ...

تو منی یا من تو ام 😎😎😍منم از کته انقد چاق شدم مخصوصا امسال که برنجمون خیلی خوب بود خوشمزه بود 

خوردن یکی از بزرگترین لذت های زندگیه ما اول به خودم میگما من بلد نبودم چطوری باید بخورم درست بخورم ک ...

دقیقا..ولی پلو رو نمیشه تو این گزینه ها جا داد

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2706