2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280952 بازدید | 36895 پست
@نازلی_سخن_نگفت   سلام عزیزم ورزش فعالیت زیاد وچالش روسی ۳۰تا چالش ۸۶ روزه وگلاب  کال ...

مرسی عزیزم

گلم لطفا وقتی چیز ناسالم یا سرخ کردنی می خوری مقدارش رو حتما بنویس تو اسکرینت نشون نمیده

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
@نازلی_سخن_نگفت     نازلی جون البته من دیروز کالریم پر نشد یعنی حدود ۲۰۰کالری کمتر شد هر ...

چون یه عالمه کربوهیدرات بوده نه

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نازلی_سخن_نگفت   . ‍ سلام گزارش امشب صبحانه : پنیر سفید ۱ قوطی کبریت + مربا انجیر ...

آفرین عزیزم امروز شامت خیلی خوب بود جبران این چند روز که چیز سیر کننده و پروتیینی نخوردی رو کردی

👆👆👆👆 @مامان_امیرحسین_خان     @خانومه_مانكن     @beauty_queen2 ...

سلام عزیزم من گزارش نتونستم بدم تا بیدار شدم سرکار بودم و بعدشم جلسه تا الان نمی شد گوشی دست بگیرم

@سمیه1396     گزارش# 52 روز تا جذابیت

گزارش پنجشنبه

صبحانه: 370

کورن فلکس:90+شیر:130+ یک شلیل:‌ 45+یک موز: 105

میان وعده:200

ماست میوه ای: 100 + بیسکوییت رژیمی:‌ 100

ناهار:‌412

200 گرم خوراک مرغ و سبزیجات بدون روغن: 368 +‌ 3 ق کته بدون روغن: 44

شام:210

3 لیوان آبدوغ خیار : 210

کالری مجاز: 1162

کالری مصرفی: 1192

8 لیوان آب + مولتی ویتامین

ورزش: چالش چوب + چالش بازو+ چرخش روسی +‌ 1/5 ساعت تنیس

سایز رو من برای اینکه بتونم ناشتا بدم میشه 10 شب شما شرمنده خبر نداشتم وگرنه از روز قبلش می گرفتم

2731
@نازلی_سخن_نگفت   .عزیزم میگم  کالری شماری زیگراگی چطوره؟

فست نداره 

و کالری بین روزا کم و زیاد میشه

اما تا یه حد مشخصی

معمولا اینجوریه که می گن با نخوردن 7700 تا در طول هفته یه کیلو کم میشه (ولی در عمل کمتر از یه کیلو کاهش می ده)

بعد میان این 7700 رو طوری از کالری ثابت نگه داشتن وزن کم می کنن که بعضی روزا میزان کالری مجاز بیشتر بشه بعضی روزا کمتر

مثلا ممکنه یه روز در هفته کالری مجازت بشه 900 یه روزش بشه 1400

ولی حساب کتابش خیلی جزییات داره و یه کم اینور اونور بشه نتیجه بخش نیس

سلام نازلي جونم خوبي عزيزم هر دوتا موضوعي كه ريپلاي كردي رو ديدم گلم ممنونم ازت  فقط عزيزم م ...

عزیزم چرا گزارش پنجشنبه رو ندادی؟ از قبل گفته بودی میای 

سلام صبح بخیر عزیزم واقعا شرمنده من دیشب گوشیم هنگ کرد به کل دیگه نشدبیام جوابتوبدم.  چی بگم د ...

عزیزم گزارش پنجشنبه کو؟؟

گزارش# @عروسترکم     پنجشنبه:صبحانه:نون دو کف دست و ۳۰ گرمپنیر،گوجه ،خیار،خرما۳(۲۸۵) نهار:لوبیا پلو ۵ ق ،سالد فصل بدون سس (۲۱۵) شام:۳۰ گرم پنیر،نون،سبزی خوردن(۳۲۱) م و:شیر ،موز،سیب،هندونه،چای،خرما(۴۰۱٫۲) کالری مجاز (۱۲۹۰) کالری مصرفی (۱۲۲۱٫۷) ۱۵لیوان اب،چالش سرکه+چالش گلاب+چالش قند و شکر+چالش آب قبل غذا ،من شام روساعت ۶عصر خوردم ورزش نتونستم چون هم خونه خودم هم خونه مادر شوهرم رو تمیز کردم و براشون شام درست کردم ۳۰۰۰ قدم پیاده روی داشتم فقط

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2738

گزارش# @عروسترکم    

دور سینه.   ۹۸. _۹۵

دور شکم (ناف) ۸۸_۸۵

دورکمر. ۹۳_۸۷

دورباسن:۱۰۶_۹۹

دوران:۶۲_۵۸

دور ساق:۴۰_۳۹٫۵

دور بازو:۳۳_۳۱

دورساعد:دفعه قبل نگرفته بودم چون ننوشتم امروز ۲۴

دور مچ پا :۲۵

دور مچ دست:۱۵

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

سایز#  

شروع  (۱۰/۸/۹۸)     ۱۰/۴/۹۹            ۱۰/۵/۹۹

وزن(۸۷.۷۰۰)           ۷‌۰.۱۰۰                ۶۹.۲۰۰

زیرشکم(۱۰۵)            ۹۰                   ۹۰

دورناف(۹۵)               ۷۸                  ۷۸

سینه(۹۷)                  ۸۸                   ۸۸

ران(۷۰)                     ۵۷.۵                 ۵۷.۵

بادسنج(۱۱۳)                 ۹۹                  ۹۹

بازو(۳۵)                       ۲۸                 ۲۸

ساق پا(۴۰)                  ۳۴                  ۳۴

دورکمر(۸۶)                  ۷۲                 ۷۲

@خانومه_مانكن      

@سمیه1396      ثابت موندم 😔

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
فعلا همین تاپیک بفرست  ولی اولش (هشتک سایز )را بزن.. فقط  روز ۱۰ ام هر ماه اجازه هست ...

چشم ممنون

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
۵۳# روز تا موفقیت گزارش#     سلام عزیزم ص:لواش+نیمرو+چای وقند ن:سیب زمینی و ...

خوبه گلم فقط اگه پیتزا و سیب زمینی تو 1 روز نمیخوردی بهتر بود.پیتزا را  دیر به دیر بخوری و کم بهتره عزیزم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706