2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280871 بازدید | 36895 پست
سلام خوشکلای نمونه💙💙💙💙💙💙 سهیلا جان امروز نبودن ، ب همین دلیل گفتم بهتون اطلاع رسانی کنم فردا ...

یعنی چی . چ سایز هایی رو میگی ب من

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه دهم هر ماه سایزتو نمیگیری؟ مثل این👇

ن عزیزم این ماه اولیشه الان میبینم . مرسی

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
مگه دهم هر ماه سایزتو نمیگیری؟ مثل این👇

باشه عزیزم مرسی

سلام گزارش# روز پنج شنبه که خ گ خ بودم 

@عروسترکم  

من از صبح تا شب اینارو خوردم   سیب  کاهو خیار گوجه  خرما توت خشک   بادام    طالبی  

قرص زینک هم خوردم

ناشتا آب لیمو ترش ویه قاشق عسل و اب خوردم 

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
@سمیه1396     عزیزم فعلن ک درست شده لینک تاپیک وزن رو واسم بفرست بی زحمت ک لیست رو کامل ...

سلام عزیزم ببخشید من حالم خوب نبود نتونستم کالری شماری کنم ان شااللهامروز گزارشمو میذارم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
سلام خوشکلای نمونه💙💙💙💙💙💙 سهیلا جان امروز نبودن ، ب همین دلیل گفتم بهتون اطلاع رسانی کنم فردا ...

سلام 

تشکر فندق جان 

من چند روزه حس میکنم سهیلا جان قبل از اینکه. من وزنم کم بشه و برم گروه سبز، اون دیگه سرگروه نخواهد بود و میره  

حس میکنم به زودی باردار میشه و ما رو ترک میکنه که به نی نی اش برسه

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
سلام  تشکر فندق جان  من چند روزه حس میکنم سهیلا جان قبل از اینکه. من وزنم کم بشه و برم گ ...

@مامان_الیساهستم2    

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه

@مامان_الیساهستم2    

@فندق_فسقلی    

سایز#  

بازو 26 👈 24.5
ساعد 21.5 👈 20
سی نه 96 👈 100.5
زیر سی نه (باریکترین) 81.5 👈 81
4 انگشت بالای ناف 83 👈 81
کمر (2 انگشت بالای ناف) ___ 👈 83.5
ناف 90 👈 87
زیر شکم (2 انگشت زیر ناف) ___ 👈 93
با سن 98.5 👈 99
ران 58 👈 54.5
ساق پا 32 👈 33.5
مچ پا 21
مچ دست 15
گردن 33.5

همه اش کم شده شکر خدا😍
فقط چون نزدیک پری هست احتمالا دور سی نه زیاد شده

ساق پا هم احتمالا دفعه قبل اشتب گرفته بودم

گزارش#   صبحانه:چهارکف دست نان سنگک+کره پاستوریزه ۱۳گرم+نصف قاشق غذاخوری کره گوسفندی+یک قا ...

یلداااااا چه خبره این همه نون سنگک؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه جنگه؟؟؟؟؟؟؟؟

این همه نون بعد کره و مربا و آبگوشت اون وقت نگران اون یه ذره فندقی؟؟؟؟؟

اینجوری نمیشه پیش بری

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2706