2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست

@شیرین_آردا    

گزارش# 99/4/22    72روز مانده تا خوش اندامی(هدف)

صبحانه👈نان لواش سبوس دار3کف دست+تخم مرغ آب پز 2عدد+گوجه ی عدد... کالری👈 252

میان وعده صبح👈گیلاس نصف لیوان +خرما 4عدد...کالری👈116

ناهار👈کوبیده (ابگوشت ) 3ق غ +نان سبوس دار3کف دست+سبزی نصف لیوان+گوجه فرنگی ی عدد...کالری👈218

میان وعده ناهار👈طالبی 1 قاچ+گردو دو عدد+شلیل 2عدد+خربزه 1 و نیم قاچ+آب طالبی 1لیوان...کالری👈296

شام👈اوتمیل 1لیوان +کوبیده 4ق غ...کالری308

میان وعده شام👈شیر 1لیوان...کالری👈114

کالری مصرفی👈1383

کالری مجاز👈1540

آب 8لیوان 

چالش سرکه رعایت شد 

چالش چوب 

نیم ساعت رقص

مولتی و زینک و کلسیم

سلام شیرین گلم ایشالا ک راضی باشی میدونم کالریمو پر نکردم دیگه عقلم نرسید چی بخورم!😘😘😘🌹🌹🌹🌹

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گزارش#   @zizigoli     صبحانه= ۱ دونه سیب     ۷۵ گالری ناهار = ۱۸۰ گر ...

عزیزم شربت با شکر نباید بخوری دلستر قند داره ممنوع هست قند هم که خوردی کلا قند و بزار کنار قند و شکر ممنوع 

ورزش حتما داشته باش کالریت رو حتما پر کن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
@zizigoli     سلام گزارش امروز من نهار کوبیده و نان ۹۰۰ کالری شام میوه و شیر ۱۰۰ کالری ...

اخ عزیزم من بهت چی بگم ؟😕

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738

@مهدیه24    

@نازلی_سخن_نگفت    

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون از صبوریاتون از دلسوزیاتون ایشالا خدا خیرش و تو زندگیاتون بهتون بده سپاااااااااس خدا قوت مهربونا. دوستتون دارم .🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
اخ عزیزم من بهت چی بگم ؟😕

بزنش😁😁😁

مرسی عزیزم زحمت کشیدی چقدر تایپ کردی😍😍😍 راستی وزن امروزتو چرا نگفتی؟

خواهش میکنم ان شاءالله درست کنی و لذت ببری.دیشب گفتم 🎈اینم😁 ای خدا دیگه حتی برام اعلاناتم نمیاد باید خودم برم نگاه کنم 😩😩😩

صبحانه خیلی کم نون وخیلی کم مربا 

ناهار قرمه سبزی پلو و سالاد فصل 

شام ی ق الویه نون دو لقمه 

میان وعده سیب البالو خشکه چای 

مجاز و مصرفی ۱۶۴۰ 

ورزش پیاده روی

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
مال من گوشيم ايفون ندارم اونو

منظورت بازار یا همین چالش..اگه بازار رو نداری از فروشگاه دان کن عزیزم

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

@مامان_الیساهستم2    

صبحانه : یه لیوان شیر و ۲ تا ساقه طلایی (۲۵۹ تا)

ناهار : نان و پنیر و سبزی و خرما (۳۱۱ تا)

شام : پیتزا مرغ 😓 (۴۸۴ تا)

میان وعده ها : هندوانه ، شیره انگور ، موز (۲۶۵ تا)

مجاز ۱۳۲۰

مصرفی ۱۳۱۹

۸ لیوان آب ✔

چالش چوب دو ست ۵۰ تایی ✔

۲۰دیقه حلقه ✔

آب و سرکه ناشتا بازم یادم رف🤦‍♀️

🤩۷۲ روز مانده تا هدف 💪🤩

@mamanali95    آجی حلال کن 😅من این 👆 یه موردو از روت تقلب میکنم من نمیدونم چند روز مونده 😩

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706