2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281131 بازدید | 36895 پست

@pari95   سلام عزیزم 

ورزش نیم ساعت پیاده روی حلقه چالش روسی 

کالری مجاز ۱۴۰۰ 

کالری مصرفی ۱۳۵۲

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گزارش#  

۸۶روزه# لاغری

@سمیه1396    

صبحانه:نصف نیمرو+۲ کف دست نان بربری:۱۹۹

ناهار:یه سیخ جگرمرغ+کاهو خام:۱۰۷

شام:یه ملاقه قورمه سبزی+ماست و کدو:۳۵۸

میان وعده: ۱۰ عددبادام هندی+یه قاشق کنجد+یه شلیل:۱۸۹

مجاز۸۶۰کالری

مصرفی۸۵۴کالری

۸ لیوان آب

چالش چرخش روسی

چالش دمنوش زنجبیل

مولتی ویتامین

۳۰دقیقه پیاده روی+۳۰ دقیقه حلقه+چالش چربی شکم و پهلو

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2728
گزارش#   @zizigoli     سلام صبحانه..کره.عسل.۲ کف دست نان لواش. ۱۰ عدد پسته &nbs ...

ورزشت عالیه گزارش هم میشه گفت تقریبا خوبه چون هر روز داری برنج میخوری متاسفانه 

چالش جدید این هفته ناشتا لیمو اب جوش و عسل زنجبیل هست با هم قاطی میکنی بخوری 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام عزیزم چقد عالی کاهش داری من دیروز نتونستم فست باشم هفته پیش هم 🎈 بودم همش ۲۰۰ گرم کم کردم ☹ولی ...

مرسی عزیزم

حتما موفق میشی دوستم😍

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
@گل_گلاب4859    عزیزم فک کنم شماهم گروهت عوض میشه😍😍😍

عزیزم باید چه کار کنم؟

صبحانه:2 انجیر خشک.2 سنجد.4 گ بادام

ناهار:2 کف تافتون. 2 عدد کوکو گوشت.سبزی

شام:2 کف تافتون.سبزی.آبگوشت 1 لیوان.آبگوشت کوبیده 5 ق

میان وعده:180 گ خربزه.تخمه خربزه 14 گ.هلو 1 عدد.5 انجیر.پسته 4 گ.3 خرما

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ورزشت عالیه گزارش هم میشه گفت تقریبا خوبه چون هر روز داری برنج میخوری متاسفانه  چالش جدید این ...

ممنون..میخوام بکنمش هفته ای ۳ بار ببینم میتونم روزای بعد فست یه روزم همون چیت که میخوام بخورم امیدوارم پایبندش باشم

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2740
میخورم ولی فایده ندارهداصن نمیدونم چرا

تحرکت خوبه؟ 

سبزیجات مصرف مبکنی با غذات ؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
مبارک باشه کاهشت  ۵۰۰ گرم دیگه کم کن بفرستم گروه سبز 🤩

سلام سرگروه جان 

صبحانه نان پنیرگردو 

میان وعده انگور 

ناهارکتلت 3 عدد وکاهو و دوقاشق برنج 

میان وعده تخمه

شام کتلت دو عدد 

شیر ودارچین

متاسفانه ورزش نکردم چون کمرم خیلی گرفته 

1150 کالری

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
ورزشت عالیه گزارش هم میشه گفت تقریبا خوبه چون هر روز داری برنج میخوری متاسفانه  چالش جدید این ...

این چالش میشه به جا لیمو آب لیمو بریزیم؟

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
پری جون، یه سوال! من اول چون هنوز ب رژیم عادت نداشتم نمیتونستم فست بگیرم... کالریمو منهای ۲۰۰ کرده ...

عزیزم 

۵ کیلو کم کردی الان باید ۱۰۰ تا از کالریت کم کنی 

پس میشه ۱۳۰۰  فستتم با ۵۰۰ یا ۶۰۰ ببند عالی میشه 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
خیلی نزدیک ۱۶

گلم هر ۵ کیلو کاهش ۱۰۰ تا بابد از کالریت کم کنی   تالا در نظر بگیر بخوای از الان ۲۰۰ تام کم کنی 

ایا اونوقت توان داری با اون کالری کم؟ 

چی بگم بزار ب الهه بگم دوباره @بامدادخمار    الهه جون میگم این دوستمون باز وزن اضافه ک ...

سپیده جون من نتم تموم شده زدم میام فعلا یه مشکلیم دارم دیر آمدم حذفم نکنی سعی میکنم زود بیام.الانم با شارژ آمدم.

سلام عزیزم خوبی ،چ خبر

سلام گلممم😍😍😍

خوبم تو خوبی چه خبر 

کاهشت چطور بود؟ 

2706