2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست

گزارش#  

@عروسترکم    

۵/۱۶

سلام عزیزم 

ناشتا :اب ولرم+سرکه سیب 

صبحانه:نیمرو+نان+کاهو+خیار+گوجه= ۴۰۰

میان وعده:آجیل+شیر=۲۹۰

ناهار:برنج قهوه ای+مرغ+سالاد=۳۸۱

میان وعده=میوه+سبزیجات۲۷۵

شام:سوپ جو=۳۱۹

مجاز:۱۷۰۰

مصرفی:۱۶۶۵

چایی سبز 

دمنوش زنجیبل و هل و دارچین 

ورزش:۲۰ دقیقه هوازی +حرکات قدرتی پا و شکم و چرخش روسی +۳ست ۲۰ تایی پروانه

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
مینا جان ، من چند روزی دذگیر خونه تکونی و قالیشویی هستم . شاید دو سه روز دیگه بی نظم گزارش بدم . مثه ...

باشه فداتشم اشکال نداره..ولی حتما رعایت کنی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدئین باعث سرگیجه و ضعف و‌خواب الودگی‌میشه... تجویز دکتر هس؟؟؟ یا خودت میخوری?

ن خودم میخورم..با کوچکترین ناراحتی سردرد میگیرم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
گزارش#   @عروسترکم     ۵/۱۶ سلام عزیزم  ناشتا :اب ولرم+سرکه سیب  صب ...

عالیه عزیزم افریننننن✌👏👏👏👏

2731
وزنتو هم بگو عزیزم  اولیه  هفته قبل  فعلی  هدف

وزن اولیه:۶۸/۳۰۰

وزن فعلی ینی خمینی ک یکشنبه گفتم:۶۱

وزن هفته قبلش:۶۲/۳۰۰

وزن هدف هم نمیدونم ینی هدف خاصی ندارم چون میترسم یهو خیلی لاغر بشم و هیکلم بهم بریزه

قدم هم۱۵۳ 

حدود۵۵کیلو بشم کافیه

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
وزنتو هم بگو عزیزم  اولیه  هفته قبل  فعلی  هدف

گزارش#  

۴۷روز فک کنم مونده تا جذابیت😍😍

🌷🌵🌴🌳🌲🌱🌰🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍇🍆🍅🍄🍋🍊🍏🍎🍌🍠🍘🍡🍢

صبحانه و نهارم یکی شد چون دیر پاشدم:پنجاه گرم نودل=۲۴۳کالری

نهاروشامم ساعت هفت اینم یکی شد به همون علت:املت بروکلی و پنیر فتا(باروغن زیتون پختم)+چخارکف دست نان سنگک=۷۰۲کالری

میان وعده:پنج گرم پاستیل+چهار عدد قند+دو لیوان چای=۳۳/۵

ورزش:سه ست ده تایی چرخش روسی+ده دقیقه رقص ایرانی+ده دقیقه رقص آذری+بیست دقیقه پیاده روی تند

چالش هشت لیوان اب:انجام شد
چالش چرخش روسی:انجام شد
چالش ۴۷روز تا لاغری

کالری مجاز:۱۱۲۰
کاالری مصرفی:۹۷۸

تا اخر شب پرش میکنم عزیزم چون نمبدونم چی بخورم😂😐

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
@سمیه1396     سلام عزیزم ۴۷روز مانده تا هدف صبحانه نسکافه و دو عدد ساقه طلایی(۱۷۶) نا ...

سلام‌گلم🌸

افرین👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش#  

@sepiiiiiideh    

سلام عزیزم ببخشید این چند روز مهمانم ورزش نمیتونم بکنم تا شنبه 😑

صبحانه چای نان بربری پنیر عسل خامه ۲۳۶ کالری 

ناهار اب کله پاچه ۱۸۰ گرم و ۱۰۰ گرم گوشت و نان ۴۰ گرم  کالریش نبود تو کرفس ۴۰۰ زدم حدودی

شام سینه مرغ ابپز هنوز نخوردیم که وزنش کنم با اب مرغ 

میان وعده یدونه شیرینی دانمارکی و هلو وخیار و انجیر ۲۷۳ کارری 

مجاز ۱۶۸۰ 

مصرفی تا قبل از شام ۹۷۳ کالری 

فک نمیکنم کالریم پر بشه البته ورزشم ندارم دیگه 😶

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
[QUOTE=149465135]😂😂😂😂😂😂😂 میگم من الان کالری جدیدم ک ۱۰۳۰تاست ،از وقتی ۱۰۰تا کم کردمازشکالری ک ...

😂😂😂😂

دقیقا ب همین فکر میکنم

ب نظرم چون پریودم نمیتونم فکر کنم😁

تا یکشنبه تصمیم نهایی میگیرم😋

به حکمتش دل بسپار 🌿
ن خودم میخورم..با کوچکترین ناراحتی سردرد میگیرم

اعتیاد اوره.. مواظب باش...عوارض زیاد داره...

سرتو ماساژ اروم  بده خیلی واسه سردرد خوبه..طریقه صحیحش ماساژ را از داخل گوگل سرچ کن...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 سلــــام خانوم گل خوب بود عزیـــزم

سلام هستی جون  امروز فعالیتم زیاد بود ورزش نداشتم چای سبزم نمی‌شد خورد خگخ بود

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
عزیزم خوبه ولی بیسکویت بزارید کنار اگه میشه اگه هم نمیتونی که هیچی چون فقط کالری پر کن هست و بعد از ...

سلام عزیزم

صبحانه نان تخم مرع آپز خرما چای

میان وعده سیب 

ناهار سینه مرغ و یک نان تست 

میان وعده انگور 

شام نصف سینه مرغ و کاهو 

ورزش حلقه و رقص 40 دقیقه و چالش روسی 

بادام و شیر و دارچین 

1060کالری

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
عزیزم کاراگاه بامداد رو خودت میدونی چرا گذاشتم درموردکسایی که میان تو تاپیک ( دقت کن تو تاپیک ) ...

ن هيچ كدوم از چيزايي ك گفتي بد نبود اصلا 

اما ميتونستي ي جور ديگه بگي 

اتفاقا من نه گفتن و اينجور چيزام بيسته 

با كسي تعارف ندارم اصلا🙂

2706