2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
@zizigoli     سلام عزیزم گزارش امروز نهار برنج و کباب ۴۶۸ کالری عصرانه انجیر هلو و آلو ...

عالی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام  وزن اول ۷۷  هفته ی پیش ۷۲۸۰۰ این هفته ۷۳۸۰۰ هدف ۶۰ با این روندی ک من در پیش گرف ...

واسه چی بی انگیزه والا منم از ۱۵تیر ۶۹.۱۰۰بودم دوباره اومد بالا دوباره رفت پایین تابلاخره امروز شد ۶۸.۸۰۰

نا امید نباش ب هدف فکر کن فقط 😋😋پر انگیزه ادامه بده منم کاهشم کنده 😫از ابان تاحالا اینجام و رژیمم تقریبا ۱۹کیلو کم کردم 

ولی بعضیا ۶ماهه ۲۰کیلو کم میکنن و.... متابولیسم ها باهم فرق داره 😤

چای سبز بادارچین زنجبیل وزیره دم کن بخور متابولیسم را بالا میبره 👍انشالله هفته اینده ۱کیلو کم میکنی😍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم ها چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین 🌹🌹 10 روز پریود هستم هنوز اما دیگه وزنمو این هفته ا ...

کاذب نیست عزیزم یه دوسه روز قبل و تا روز چهارم کاذبه فقط .قرص نولتی بخوری بهتره عزیزم بخاطر بدنت

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2731
از فردا 😍😍 واسه امروز برنامه ریختم بخورم😂😂😂 ۱۰۰تا برا خودش خیلیه😯😯😯 خب از فردا کالری جدیدم ...

اره والا 100تا یعنی عشششق😁

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام عشقا  من اومدم با یک چالش جدید برای این هفته شروع چالش ۱۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ادامه داره&nbs ...

☝️☝️☝️☝️🌷🌷🌷

@900narges    نرگس جان کجایی خوبی میخوای ادامه بدی یا نه؟ 
@resolute
@tradescantia  
@mahdis7393  
@paytakht    

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

@عروسترکم      

سلام وزنم باید به شما بدم

وزن اولیه      وزن قبل        وزن جدید        وزن هدف 

۸۰.۶۰                ❣                ۷۲.۲۰               ۶۰

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2740
سلام عشقا  من اومدم با یک چالش جدید برای این هفته شروع چالش ۱۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ادامه داره&nbs ...

@فریماهی  
@نارگلینا    

@شب_بیدارم    

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
تولد دخترم ماژیکشو برداشتم رو یکی از بادکنکا چشم و دهن کشیدم باورت نمیشه چه دعوایی راه انداخت که چرا ...

خدا برای خونواده هایی نسازه ک اینجور بچه ها رو میفرستن خونه بخت. 

ایشالا ب سر دختر خودشونم بیاد.

@مامان_الیساهستم2     وزن شروع: 64 وزن هفته پیش: 61.350 وزن این هفته: 61.250 وزن هدف: ...

حتما سایز کم کردی.

همینکه کاهش داشتی خیلی خوبه.

منم رو62موندم😬

2706