2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281985 بازدید | 36895 پست
@zizigoli     سلام عزیزم گزارش امروز نهار برنج و کباب ۴۶۸ کالری عصرانه انجیر هلو و آلو ...

عالی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام  وزن اول ۷۷  هفته ی پیش ۷۲۸۰۰ این هفته ۷۳۸۰۰ هدف ۶۰ با این روندی ک من در پیش گرف ...

واسه چی بی انگیزه والا منم از ۱۵تیر ۶۹.۱۰۰بودم دوباره اومد بالا دوباره رفت پایین تابلاخره امروز شد ۶۸.۸۰۰

نا امید نباش ب هدف فکر کن فقط 😋😋پر انگیزه ادامه بده منم کاهشم کنده 😫از ابان تاحالا اینجام و رژیمم تقریبا ۱۹کیلو کم کردم 

ولی بعضیا ۶ماهه ۲۰کیلو کم میکنن و.... متابولیسم ها باهم فرق داره 😤

چای سبز بادارچین زنجبیل وزیره دم کن بخور متابولیسم را بالا میبره 👍انشالله هفته اینده ۱کیلو کم میکنی😍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانم ها چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین 🌹🌹 10 روز پریود هستم هنوز اما دیگه وزنمو این هفته ا ...

کاذب نیست عزیزم یه دوسه روز قبل و تا روز چهارم کاذبه فقط .قرص نولتی بخوری بهتره عزیزم بخاطر بدنت

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2731
از فردا 😍😍 واسه امروز برنامه ریختم بخورم😂😂😂 ۱۰۰تا برا خودش خیلیه😯😯😯 خب از فردا کالری جدیدم ...

اره والا 100تا یعنی عشششق😁

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام عشقا  من اومدم با یک چالش جدید برای این هفته شروع چالش ۱۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ادامه داره&nbs ...

☝️☝️☝️☝️🌷🌷🌷

@900narges    نرگس جان کجایی خوبی میخوای ادامه بدی یا نه؟ 
@resolute
@tradescantia  
@mahdis7393  
@paytakht    

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

@عروسترکم      

سلام وزنم باید به شما بدم

وزن اولیه      وزن قبل        وزن جدید        وزن هدف 

۸۰.۶۰                ❣                ۷۲.۲۰               ۶۰

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام عشقا  من اومدم با یک چالش جدید برای این هفته شروع چالش ۱۱ مرداد تا ۱۷ مرداد ادامه داره&nbs ...

@فریماهی  
@نارگلینا    

@شب_بیدارم    

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
تولد دخترم ماژیکشو برداشتم رو یکی از بادکنکا چشم و دهن کشیدم باورت نمیشه چه دعوایی راه انداخت که چرا ...

خدا برای خونواده هایی نسازه ک اینجور بچه ها رو میفرستن خونه بخت. 

ایشالا ب سر دختر خودشونم بیاد.

@مامان_الیساهستم2     وزن شروع: 64 وزن هفته پیش: 61.350 وزن این هفته: 61.250 وزن هدف: ...

حتما سایز کم کردی.

همینکه کاهش داشتی خیلی خوبه.

منم رو62موندم😬

2706