2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281558 بازدید | 36895 پست
سلام عشقم قربونت تو خوبی 😘😍😍♥️♥️♥️

فداااای تو مهربووون 🤗🤗💋💋❤❤❤

الهههههه مرا دریاااب دارم کچل میشم😫😫😫🙆🙆🙆🙆

از دیشب شروع کردم بیوتین میخورم😶

هیرویت چطوره؟؟

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

@شیرین_آردا

بچه ها کسی از شیرین جون خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تگ نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه گلم👌 قبل حلقه هم بدنت را کمی نرمش بده.. مخصوصا کمرت را ،، میتونی چند تا حرکت کششی واسه کمر&n ...

چشم حتما عزیزم مرسی که گفتی چند تاکششی میرم 😘😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

@شیرین_آردا

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2731
چه جالب من فک کردم از اون متابولیسم بالااا ها بودی که الان هم کم کردی چرا من ندیدم اون موقع ...

ورزش راستش گهگاهي تو رژيمم انجام ميدادم مثلا يك روز در ميون نه هر روز  

الان هم خيلي تو ورزش تنبلم دوس دارم ورزش كنما ولي متاسفانه حوصلش رو ندارم 

وزن شروع 
اشکال نداره اونایی که رفتن گروه سمیه که خیلیی خوبه چون کم کردن و موفق بودن تو گروهت 👌😍 کسایی هم ک ...

ایشالا که میرن همشون 🙂

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
پری جان تو خونه باید با کتانی ورزش کنم ؟؟

بله گلم پاهات اسیب نمیبینه خیلی خوبه

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
اخ‌جوووووون بهترین خبر امروزم  عاااااشقتم پرییییی جووون دلم تا ۷۵با بهترین سرگروه دنیااااا♥️♥️♥ ...

عزیز دلم  😍😍😍😍😍

منم عاشقتم 😚😚😚😚

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ توجه 📣📣         & ...

👆👆👆👆

@sepiiiiiideh    

@شیرین_آردا 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خوب کاری کردی شما فامیل خیلی نزدیک هم بودید نمیشد نرید ایشالا هیچکی مریض نشده باشه تو عروسی 

تقریبا پسفردا میشه 2 هفته که از عروسی گذشته

و ما از وقتی برگشتیم به خصوص من و نازگل تو قرنطینه ایم و هنوز نرفتیم خانوادمو ببینیم

به شدت دلم براشون تنگ شده

و خداروشکر تا الان که سالم در رفتیم و علائم نداریم

@شیرین_آردا بچه ها کسی از شیرین جون خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تگ نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟

تکش خراب شده  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@pargol۱۹۹۱    شرمنده عشقم اینم هست  بچه ها رو تگ کن 😍😚😚

@سمیه1396     سلام عزیز دلم 💚💚💚🤗🤗🤗😊😊💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚 ۵‍۴روز تا ...

سلام‌گلم🌸

خدا قوت💪💪💪 از این بهتر م مگهه داریم 👌👌👌

سلام استاد

چشم. ما اطلاع رسانی میکنیم کیه که گوش بده😕

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست