2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281011 بازدید | 36895 پست
ینی کسی خودش شیرش زیاد باشه لازم نیس زیاد بخوره اره

اونم بازم اطرافیان میگن تو الان دونفری باید به اندازه دونفر بخوری ولی چه شیرت کم باشه چه زیاد نباید زیاد بخوری اگه شیر زیاد باشه که با معمولی خوردنم خوبه شیرش اگه کم باشه هرکار کنه بازم کم و تنها راهش شیر خشک کمکیه 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شکم بند ببند کم بزن روغن زیتون ماساژ بده

مرسی عزیزدلم باشه😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
اونم بازم اطرافیان میگن تو الان دونفری باید به اندازه دونفر بخوری ولی چه شیرت کم باشه چه زیاد نباید ...

اره بخدا. این بخور بخورا جز چاق شدن خودمون تاثیری نداره

بجای زیادی خوردن باید چیزای مفید و سالم و مقوی بخوری..مثل لبنیات. مغزها. خرما هم میگن شیرو زیاد میکنه

اره بخدا. این بخور بخورا جز چاق شدن خودمون تاثیری نداره بجای زیادی خوردن باید چیزای مفید و سالم و م ...

من هرچیزی بگی امتحان کردم هرکس هرچی میگفت میخریدم میخوردم شیرم اگه میزانشم زیاد میشد چرب نبود آب بود فقط راهش برای من شیر خشک  بود که من کم عقل ندادم بهش هم خودم اذیت کردم چاق شدم هم دخترم اذیت شد لاغر

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738
من هرچیزی بگی امتحان کردم هرکس هرچی میگفت میخریدم میخوردم شیرم اگه میزانشم زیاد میشد چرب نبود آب بود ...

منم شیرم. کم بود و هست، به هیچ عنوان با غذا شیرم. زیاد نشد که نشد

تا همین 2 هفته پیش شیرافزا میخوردم که اونم دیدم دیگه تاثیری نداره قطعش کردم. 

من تو بارداری خیلی مواظب بودم فقط 13 کیلو اضافه شدم

ولی اون اوایل قرنطینه کارو خراب کرد(از شدت استرس زیاد افتادم به چیز میز درست کردنو زیاد خوردن) 

ولی زود جلوشو گرفتم

الان دقیقا رسیدم به وزن فردای زایمانم که 73 بودم

😂😂😂😂 ببین من و تو زیاد وزن کم کردی. بدنمون دیگه نمیکشه. امروز رو برو تا مجازت. ولی سعی کن شنب ...

سلام عزیزم گزارش های دیروز و پریروزمو دیدی چون چیزی نگفتی برای همین پرسیدم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
منم شیرم. کم بود و هست، به هیچ عنوان با غذا شیرم. زیاد نشد که نشد تا همین 2 هفته پیش شیرافزا میخورد ...

من انواع شیر افزا از پودرای عطاری بگیر رازیانه زیره شوید قرص وپودر شربت قطره همه روامتحان کردم حتی هرکی میگفت فلان غذارو خوردم شیرم زیاد شد منم میخوردم فقط خودم دخترم زجر دادم الان که اطرافم چشمام باز کردم میبینم چقدر بچه های شیرخشکی خودشون مادراشون راحت هستن غبطه میخورم میگم خودم عقلم نرسید چرا هیچکس راهنماییم نکرد فکر میکردم خیلی مادر خوبیم اینقدر خودم زجر میدم بچه فقط این شیر آبکیه بخوره

من که ترکوندم. از بس مامانم دعوام میکرد و میگفت بخور.  میگفت زرد شده رنگ و روت باید خوب غذابخو ...

چرا مامانا اینجوری اک الانم من به مامانم میگم رژیم بیشتر اصرار میکنه برا خوردن هی باید بحث کنم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
من انواع شیر افزا از پودرای عطاری بگیر رازیانه زیره شوید قرص وپودر شربت قطره همه روامتحان کردم حتی ه ...

من بچم یه سالش گذشته هنوز شیر افزا میخورم  اولشم خیلی سختی کشیدم ولی شیر خشک ندادم چیزایی که تو شیر مادر هست تو شیر خشک نیست حداقل خودت راضی هستی که تمام تلاشتو کردی دیگه اینجوری نگو 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

گزارش# @مهدیه24    

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
من انواع شیر افزا از پودرای عطاری بگیر رازیانه زیره شوید قرص وپودر شربت قطره همه روامتحان کردم حتی ه ...

ناراحت نباش ای کاش در کنار شب خودت شیر خشک هم میدادی من سر دختر اولم مثل شما بودم با این تفاوت که پدربزرگش یواشکی بهش چای نبات وکره و ..میداد اونم دیگه شیرمو نمی خورد آرام بودن شیرو خود به خود زیاد می کنه آنقدر به آدم استرس میدن که شیر هیچی آب بدن آدم کشیده می شه برا من که کابوس شبام  بود زایمان و بعدش

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده