2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281392 بازدید | 36895 پست
والا من ک از امشب بیشترش میکنم اصلا روزی دوبار میرم😂

شوهر بیچاره رو سرویس میکنی که

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
بترکی ننه🤣🤣🤣🤣🤣🤣 دیده بودم  نمازخوندن هم داره😂 ولی اینا مهم نیس 🤐 ورزش👌🏻 وسلام🌼

اها هواسم ب غسلش نبود😂اما خوب یکار دیگ میکنم همون ی بار خیلی طول میدم 

ورزش از این بهتر دختر دیوونه ای تو

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها هواسم ب غسلش نبود😂اما خوب یکار دیگ میکنم همون ی بار خیلی طول میدم  ورزش از این بهتر دختر ...

از من به تو نصیحت رو من که جواب نداده🤐🤐😂😂😂😂🤣😂🤣🤣🤣🤣

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
شوهر بیچاره رو سرویس میکنی که

😂😂😂😂بدبخت خودشم کمردرد داره 😂فلجش میکنم من😂😂😋

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731
از من به تو نصیحت رو من که جواب نداده🤐🤐😂😂😂😂🤣😂🤣🤣🤣🤣

خو تو فعال ماجرا شو....جاتونو عوض کنین🙈

من برم کالری سوزی کنم شب بخیر

سلام عزیزم امروز بیرون بودم فقط تونستم اسکرین بفرستم به بزرگی خودت ببخش  مصرفی :۸۵۵ کالری ...

کالریتو چرا نصفه نیمه بستی؟ یا فست باش یا نباش اینجوری نه🧡

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2740
@شیرین_آردا     سلام شیرین جونم. گزارش امروز من گزارش#   77 روز مانده تا پایان ...

به به 

ورزشکار خسته نباشی کالریتو عااااالی بستی💪🏻

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
😍 من چشمام درشته تو نمیره لپام خیلی تپل میشه. انگار پیرزنای برنامه کودکا

برا من کوچولو نیست زیاد نمیدونم دیدی منو یا نه. اما کوچولو شده بودن

میگم شیرین جان کمی ریزه خواری داشتم مثلاکمی ازلیوان شربت خوردم  وبایدبگم همه امروزمن پیاده روی ...

فردا بیشتر ورزش کن بسوزه گلم

بچه هاااااااااااا بیدارین؟؟؟🙆🙆🙆🙆یه روش کالری سوزی باحال پیدا کردم🤓🤓 یعنی هم لذت می برین هم کال ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂والا من پایه ام

اما شوهرم خستس میفهمی خسته😅😅😅😅😅😅😅😅

بچه هاااااااااااا بیدارین؟؟؟🙆🙆🙆🙆یه روش کالری سوزی باحال پیدا کردم🤓🤓 یعنی هم لذت می برین هم کال ...

زده به سرت این وقت شب 😁😁😁😁😁😁😁

سلام گلم ببخشید دیر و کوتاه فرستادم دخترم اذیت میکن اومدم بیش مامانم مواظبش  کالری مصرف ۱۶۷۷ ...

سلام گلم وقتایی ک نمیتونی گزارش بدی بیا بگو برو بعد فرداش گزارش کامل بده عزیزم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

نهلتی هیز 😂😂😂😂😂

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706