2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281392 بازدید | 36895 پست

گزارش#

@شیرین_آردا  

صبحانه👈پنیر+خرما+نان جو=125

ناهار👈کوکوسبزی=226

شام👈ماست=112

میان وعده👈40

ورزش👈40تا شنا+چالش چوب+چربی سوزی شکم

آب👈7لیوان

چالش سرکه سیب✔️

کالری مجاز👈500

کالری مصرفی👈504

77روز مانده تا هدف

عزیزم من فردا امتحان دارم تا صبح بیدارم، میشه امشب بعد ساعت 12 یه مقداری به جای صبحانه فردا اگه گشنم شد بخورم؟؟ 

@شاااپرکم     وزن تو هم خوبه خب. چیزی نداری تا هدفت عزیزم. من متولد62ام. پیرم 😂😂مادرب ...

خیلی گلی عزیزم خوشم میاد ازت💋💋 من از شما کمی بزرگترم 61 ام 😄😄😄البته شما تاج سری👑👑

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی گلی عزیزم خوشم میاد ازت💋💋 من از شما کمی بزرگترم 61 ام 😄😄😄البته شما تاج سری👑👑

هم سنیم دیگه. یه سال چیه.

مرررسی عزیزم. 😍😍😍

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
وووای خیلی بده همش حس میکنی رو تاب نشستی😞😞 حتما، مرسی مهربونم😘

تاب بهتره،خونه دوره سرم میچرخه،حالت تهوع میگیرم،سه تا دکتر رفتم هی میگن خوب میشه،اما نشده،ام ار ای و شنوایی سنجی هم مشکلی نداشتم

2731
الهه جون سلام شب خوش میگم کاشکی پنج اخطاره بشیم ،بعد از پنج تا حذف ،ممکنه کار پیش بیاد اینجوری بجه ه ...

سلام عزیزم 

خب قرار شد اگه نتونستید بیاید قبلش بگید اینجوری حتی اگه دوهفته هم نیایید اشکال نداره و بستگی به شرایط داره مثلا یکی مشکل داشته حذفش نمیکنیم (کلا سرگروه را زود حذف نمیکنن مگر اینکه یکی کلا نیومده باشه یا رژیمو بیخیال بشه ) 

نه پنج تا باشه دیگه خیلی راحت میگیرید 😈

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
تاب بهتره،خونه دوره سرم میچرخه،حالت تهوع میگیرم،سه تا دکتر رفتم هی میگن خوب میشه،اما نشده،ام ار ای و ...

عزیزم میفهممت،، خیلی مراقب خودت باش غذاهای مقوی بخور حتما،، میگم خرما رو امتحان کردی؟ شاید خوب باشه

به حکمتش دل بسپار 🌿
@شیرین_آردا     ببخشی منو باشه؟ همرو حذف میکنم ب حداقل ترین حد ممکن میرسونم گزارش ام ...

خب عزیزم خودت نوشتی میدونم ایراد داره باز خوردی 😐 خب الان سرگروه هم بیاد همین ایرادشو ازت میگیره دیگه چه کاریه وقتی میدونی اشتباهه انجام میدی که بعد بیایم بازم بهت بگیم ایراد داری 

الان صبحانه دوعدد ساقه طلایی نباید بخوری میانوعده هم اگه نون نخوری بهتره موادی اگه این دوتا مورد رو نداشته باشی سرگروهت حتما تشویقت میکنه  

بخدا من جای سرگروهت باشم با تفنگ که هیچی با تانک از روت رد میشم 😬😬 @شیرین_آردا    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
نگوووووو پیررررررم👊👊👊👊👊👊😠😠😠😠😠 تو عشق منی😘😘😘😘😘😘😘

😍😍😍😍

جووووووووون.

وایسا بینم عکس میاد یدونه یهویی بذارم. بودی الان ریپم کن تا بذارم یهویی ها 

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

#گزارش‍ 

سلام عزیزم....

صبحانه=1تخم مرغ آبپز+1خیارشور+۱ گوجه فرنگی+نان لواش ۳ کف دست+یه قاشق حلوا ارده=۲۳۵ کالری
ناهار=دو قاشق آش=۱۰۰کالری
میانوعده=خیار+سبوس برنج خام باشیرو1قاشق عسل+۱ فنجون قهوه تلخ+گیلاس ۴۴ عدد=۳۷۵ کالری
جمع کالری مصرفی=۷۱۰

کالری مجاز=۷۰۰

چالش.این.هفته# =چالش سرکه سیب

ورزش=۴۰ دقیقه=۶۵۰ کالری سوزوندم

آب=۶ لیوان

@مامان_الیساهستم2    

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  
2706