2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
شما چجوری تونستی بشی ۶۲ کیلوووو خوش بحالت خیلی خوبه  چقد زمان برد

تقریبا 7ماه و خورده ای.

کار غیر ممکنی نیست عزیزم. همه میتونن.

فقط ی کم اراده میخاد.و البته هدف مشخص.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم لطفا ناامید نشو سرگروهت بخاطر خودت سخت میگیره  باور کن زیر بار همین سخت گیری فقط میتونی ...

بدبختی اینجاس یه کوچولو فعالیتم نداره بخاطر عملش

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
عزیزم خوشبحالت من تو رویاهام شیرینی میخورم🤣

واااای ترشی خوبه.

باورت نمیشه لیموعمانی خشک گاز میزنم. الان دوتا لیمو عمانی خوردم عین اسکولا. ترشی خوشم میاد خووووو😅😅😅.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
صلاح خودته🧡 تو همه نیستی که بهت گیر ندم از همه نا امیدتری از همه متابولیسمت پایین تره بخاطر عملت ...

من الان ۱ ماه و ۲۰ روزه با شمام  

شما دیدی من خواهش نکردم؟

اره برام سوپ گذاشته دیشب سوپ خوردم ولی مامان من تا لحظه ناهار و شام کلی فک میکنی چی بذارع ک همه ازش بخورن و از صب نمیدونه شام چی بذاره تقصیر منه؟

من ب شما توهین نکردم عزیزم من از اولشم گفتم تحرکم صفره چ مرگمه گفتم  این کالری برا من بالاست  گفتم سوزونده نمیشع لعنت ب من اصن برم بمیرم

هیچکس ی راهی سر رام نذاشت بابا من نمیتونم اونجوری زده میشم زده میشم حذف کنم بعدش دو برابر میخورم من کالری شماری میکنم ک همه جی بخورم

الهه جون شما بگو  من چی کنم اصن بگین نباش جو تاپیک خراب میشه گم میشم میرم باشع😢

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
بدبختی اینجاس یه کوچولو فعالیتم نداره بخاطر عملش

راه میرم من تو خونه دکتر گفته روزی ۳۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه راه برم و راه میرم

2740
تقریبا 7ماه و خورده ای. کار غیر ممکنی نیست عزیزم. همه میتونن. فقط ی کم اراده میخاد.و البته هدف مشخ ...

😢اوهوم منم میتونم

اصن دلم میخواد هدفمو کوچیک تر کنم کاش بیام گروه شما 😅خخخخخ  من شیرین جونو دوسش دارم ممنونم از ...

وقتی اینقدر منو بد نشون میدی نه درک نمیکنم😕 خصوصی چقدر گفتم اینکارو نکن اونکارو نکن رفتی دکتر گفتم استوپ میشی نشدی؟؟؟؟؟؟؟ پس من دیگه بهت هیچی نمیگم من میدونم میشه که میگم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
وقتی اینقدر منو بد نشون میدی نه درک نمیکنم😕 خصوصی چقدر گفتم اینکارو نکن اونکارو نکن رفتی دکتر گفتم ...

بد نشون ندادم باشع اصنشم قهرم🙁🙁🙁 الانم میرم تو اتاقم ب کار زشتم فکر میکنم😢😝

من الان ۱ ماه و ۲۰ روزه با شمام   شما دیدی من خواهش نکردم؟ اره برام سوپ گذاشته دیشب سوپ خوردم ...

کلا همه چیو اشتباه میگیری. از فردا میگم نوش جانت. 

2706