2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281993 بازدید | 36895 پست
@pari95     گزارش#   # ۷۸ روز مانده تا پایان چالش🙏 📆 روز ۷ رژیم 📆 سلا ...

عزیزم شما روغن زرد رو همینجوری میخوری؟ 

منم خیلی ضعیف شدم این سری حالا گرفتیم که توی غذاهامون بریزیم فعلا تا به مزش کم کم عادت کنم 

ولی با اینکه از مزش متنفرم  دوست دارم همینجوری بخورم چون هر کس رو دور و برم دیدم  از این روغن های سالم  میخوره خیلی سالم و سرحاله

حالا برای تو ی رژیم مشکلی داره که جزو تخلفات نوشتی؟ 😉 

و یک سوال دیگه اینکه سرکه رو ناشتا خوردی؟ 

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تخفيف ها و حراج هاي جديد براي خانم ها (انواع لباس های زنانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت، کفش زنانه، اکسسوری زنانه - عینک، شال، روسری، ساعت، زیور آلات):

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138353785

2731
سمیه نرووووووو😀 وایسا کم کن آبی بشی بیا پیش خودم هرررررچی خاستی بخور😂😂 شوخی کردم 😁 سخت نگی ...

اصن دلم میخواد هدفمو کوچیک تر کنم کاش بیام گروه شما 😅خخخخخ

من شیرین جونو دوسش دارم ممنونم ازش خیلیی زیاد نمیگم کارشون اشتباس ولی درکم کن دیگع شیرین 😜😝😁

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
خواهش میکنم گلم،،، شما فقط مواظب رژیمت باش دلسرد نشو،،،، کاملا حق داری عزیزم من خودم دوتا خواهر دارم ...

😍😘😘😘

اصن دلم میخواد هدفمو کوچیک تر کنم کاش بیام گروه شما 😅خخخخخ  من شیرین جونو دوسش دارم ممنونم از ...

جووووون بیا عزیزم.

ایشالا ب زودی میای.

ناراحت نباش.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
جووووون بیا عزیزم. ایشالا ب زودی میای. ناراحت نباش.

شما چجوری تونستی بشی ۶۲ کیلوووو خوش بحالت خیلی خوبه 

چقد زمان برد

گزارش# شیردهی# ۷۸روزتاجذابیت#  

💙💙💙

صبونه👈 بربری+ پنیر+ کنجدعسلی +چای👈۲۱۰

ناهار 👈پلو ۲۰۰گرم🙈 مدتها بود نخورده بودم زیاد خوردم +گوشت +دوخ 🙄👈۵۸۰

شام👈 قلیه ماهی+ سبزی👈۲۳۸

میانوعده👈 گوجه سبز👈۵۰

مصرفی۱۰۸۸

مجاز۱۰۰۰

آب۸لیوان

ورزش

حلقه بیس مین

شنادیواری

چالش کرانچ پلانک چوب

خیلی خستم دوس دارم یه هفته بخورم و بخوابم احساس ضعف میکنم با اینکه همش عسل و خرما و ..میخورم ته دلم ضعف داره چ کنم🤕

@zizigoli    

@شیرین_آردا    سلام گلمم ظهرت بخیر صبحانه :شیر.خرما.۱۷۰ کالری نهار:سیب زمینی و تخم مرغ ...

عزیزم سعی کن از ۷۰۰ بالا نزنه کالریت😘

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سلام مرسی واس کمکت واس همه جی ممنون ولی دیگه گزارش نمیدم هیچ وقت نشد بگی خوب بود من ذوق  کنم گ ...

صلاح خودته🧡

تو همه نیستی که بهت گیر ندم

از همه نا امیدتری از همه متابولیسمت پایین تره بخاطر عملت نمیتونی ورزش کنی بعدشم یجوری نشون میدی انگار من تقصیر دارم وقتی شیرینی میخوری من موظفم بهت بگم نخور چون تو کم نمیکنی چون استوپ بودی تازه چون ورزش ندارین چجوری میخواین اونو بسوزونین؟ من تو تولد هیچ کس نمیگم نخور چون خودمم باشم میخورم اگه قرار باشه اخطارم بگیرم میخورم چون سالی یه باره اما تولد مامانم یا خواهرزادم نخوردم با اینکه اولین تولدشم بود! بهونه کردم که میل ندارم. تولد خواهرزادم از صبح تا شب فقط چای و سالاد خورده بودم تا شب یه چیزی که اون میذاره یا مثلا میوه کوفت کنم. به من چه ربطی داره اصلا اونقدر بخورین که بترکین چالش گذاشتم هیچی به هیچی میگم اول صبح برنامه بنویس خبری نشد ازت میتونی از مامانت سوال کنی که شب چی میذاری بنویسی خیلیم سخت نیست میتونی مامانت پلو یا ماکارونی داشت شبا نخوری یا همون صبح از مامانت خواهش کنی سوپ بذاره برات نشد؟؟؟؟ نون پنیر بخور. میوه بخور. بخدا دیگه نمیدونم چجوری باهات راه بیام نزدیک ۳ ۴ ماهه باتوام به هرسازت رقصیدم دیگه نظر خودته. نباتم بگی دلدرد دارم خوردم نمیگم نخور وقتی نگی من خونه شما نیستم بدونم دلدرد دارین. @بامدادخمار    

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2706