2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281394 بازدید | 36895 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم سایزش خوبه که  اگه بادسنجت و بزرگ کنی کمرتو باریک خیلی تناسب اندامت عالی میشه😍&nbs ...

بادسنج مصنوعی گرفتم😂😂😂😂 دیگه امیدی به این بیشعور ندارم😂😂😂😂😂😂 مصنوعی میپوشم راحت بی دردسر😂😂😂😂😂

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
آهان تاحالا هی عکستو میدیدم پروفایلتو دیدم ببخشید🙊 عکس گروه آبی واسم بفرست بذارم پروفایلم💞👌

عکس نمیاد عزیزم روی پرو فایل یکی از بچه ها شات بگیر بزار نمیدونم چرا سایت انقدر داغون شده

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
عالیه ممه هات 🙃

ممه هامو دید زدی 🙃 حالا یالا عکس ممه بده😂😂😂😂

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
بادسنج مصنوعی گرفتم😂😂😂😂 دیگه امیدی به این بیشعور ندارم😂😂😂😂😂😂 مصنوعی میپوشم راحت بی دردسر😂 ...

از_کیون_گشادی_حکیمی# 😂😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
از_کیون_گشادی_حکیمی# 😂😂😂

🤦🏼‍♀️🤷🏻‍♀️

عکس نمیاد عزیزم روی پرو فایل یکی از بچه ها شات بگیر بزار نمیدونم چرا سایت انقدر داغون شده

عزیزم تو تاپیک توضیح عکس پروفایل جدید رو گذاشتم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم تو تاپیک توضیح عکس پروفایل جدید رو گذاشتم 

الهه اصلا نمیشه عکس گذاشت نه پرو فایل عوض کرد 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
🤦🏼‍♀️🤷🏻‍♀️

شیرین لینک تاپیک وزن میزاری صفحه اول این تاپیک پیدا نکردم 

ممه هامو دید زدی 🙃 حالا یالا عکس ممه بده😂😂😂😂

ممه هام الان هار شدن نزدیکشون نمیشه رفت لگد میزنن بعدا میفرستم 😂😂😂

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706