2737
2734
اره میشه اما بزاری 6 ماه بعد بهتره ...سونو گرافی دادی بعد از سزارین؟

بعد سزارين چه سنويي بايد داد؟ معمولا كي سنو بايد انجام داد؟؟ دكتر منم ننوشته سنو بعد عمل فيبرم و سزارين

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
نازنینم بخدا شرمنده صبح تا ظهر سرکارم بعدظهرم مثل جنازه ام دیسک کمر دارم همش درازکشم بعدم‌خرده فرمای ...

سلام عشقم خوبی دلم برات تنگ شده بود دختر بیا اینجایکم غربزن 😃 نمیدونستم سرکارمیری حسابی خسته میشی پس خداقوت الهی همیشه سالم وسلامت باشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نازی جون خوبی تو  شکر منم خ بم هیچی از این طرف درخواست سمعک دادم از این طرف رفتم یه دکتر دیگه ...

خداروشکر فاطمه جون راستش توگفتی بخاطر یه عفونت ساده دکترسمعک نوشته تعجب کردم خوشحال شدم که خوب شدی عیب نداره فدای سرت ، دختر فک کردی همینطوریه نینی چندماهه از پرورشگاه بخوای بدن به همین راحتیا نیست که منکه از روالش خبرندارم ولی میدونم کار سختیه ...بجای اینکارا پیگیرباش درمانو ادامه بده ایشالا نتیجه هم میگیری   

2742
😁🤗 مررررسي از دعاي قشنگت 🤗 هفته پيش شيشم زايمان كردم شهرستان ، سزارين شدم فيبرم داشتم بعد س ...

تاریخ لاکچری ۶/۶😎😎😎😎مبارک باشه لیاناخانوم خوشگل عکسسم دوست داشتی بذارببینیم ، الان بهتری ؟ تواین اوضاع سنگ ازکجا اومد 🙄من نمیدونم برای شما سنگت چه اندازه اس با دارو رفع میشه یانه ولی خاله من داشت صفراشو دراوردن 

بخدا انقدر سختی کشیدم تو حاملگیم که همینکه زنده بمونم کفایت میکنه 😉😉 تازه باید خودمو آماده کنم وا ...

واقعا کارت سخته نیلو جون کاش کمک داشتی ...بدترازهمه ی اینا یه شوهرگل وبلبل مثل شوهرمن داری سختی این ازهمشون بیشتره 😒😒😒😒😒

چرا سمعک؟  تا اونجا که من میشناسمش مشکل گوش نداشت نازنین جان؟

سلام عزیزم خوبی شمامیتراجونی من ندیده بودمت اینجا وبا یه مامان سبحان دیگه اشتباه گرفته بودمت ثمین جون گفت شما برای تاپیک خودمونی ...فاطمه جون گوشش عفونت کرده بود شنواییش کم شده بود دکتر براش سمعک نوشته بود الان میگه یه دکتر دیگه رفته داروخورده بهترشده 

2738
آره واقعا يادته پاشا جون ، هيچ وقت اون روز رو يادم نميره تا دوازده شب گريه كردم تا اومدم سايت و ...

واااای الی اونروز دوست داشتم برم برگه ازمایشو بزنم توسر اونیکه بهت گفته بود منفیه 😒😒😒😒😒

خداروشکر همش گذشت ودختر گلت بغلته چه زودگذشت ولی 

واااای الی اونروز دوست داشتم برم برگه ازمایشو بزنم توسر اونیکه بهت گفته بود منفیه 😒😒😒😒😒   ...

سلام نازنین جون خوبی؟ من بالاخره رفتم ازمایشای ایمنی انعقادی رو دادم فردا جوابش میاد

سلام نازنین جون خوبی؟ من بالاخره رفتم ازمایشای ایمنی انعقادی رو دادم فردا جوابش میاد

سلام منیره جون ممنونم عزیزم توخوبی درچه حالی ؟ خب خوب کاری کردی مشکلتو بفهمی ودرمان کنی ایشالا باردارمیشی ومیمونه برات 

2706