2752
2734
عه ازلعاب برنج شروع کردی؟ شوهرمن خیلی حساسه نمیذاره میگه بذار۶ماهش بشه بعد 

از فرنی با آردبرنج شروع کردم اول با آب بعد ۱۰ روز با شیر گاو حریره بادوم و میوه و اینجور چیزام کم کم شروع کردم

تو خیلی از کشورهای خارجی از ۴ ماهگی به بچه غذا میدن 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
آره نزدیکته خوبه ولی ازلاله بدهم نشنیدم من ..ایشالا به سلامتی زایمان کنی 

بستگی به میزان توقع آدمم داره ایلیا رو اقبال به دنیا آوردم راضی بودم پیامبران که از اقبالم بهتره 

کلا بچه قانعیم همینکه نکنشنم خوبه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نازنين حون مرررسي از احوالپرسيت ، خوبي پسراي گلت خوبن آره خداروشكر زايمان كردم دخملم الحمدالله ...

تبریک میگم عزیزم قدم نورسیده مبارک باشه انشالله زیر سایه پدر مادرش عاقبت بخیر بشه😍😍😍

آره عزیزم پرولاکتینم اکی هست، من بخاطر اینکه دو قلو میخواستم داروی هورمونی میخورم که اشتباه کردم هر ...

فقط چند درصد ممکنه شانس دوقلویی افزایش پیدا کنه اصلا به عوارضش نمی ارزه من مجبورم بخورم چون تنبلی دارم 

خدای من معجزه ای کن برایم به وسعت زره ای از عظمتت❤
2731
فقط چند درصد ممکنه شانس دوقلویی افزایش پیدا کنه اصلا به عوارضش نمی ارزه من مجبورم بخورم چون تنبلی دا ...

آره اصلا و ابدا به عوارضش نمی ارزه نمیدونید چقدر استرس ضخامت دارم همیشه ضخامت ۱۲ سبکل ۹ بود الان ۱۴ سیکل ۵ که بهم استرادیول داد خوندم از عوارض داروهای تحریک تخمدان هست

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
آره شما حسابی باتجربه این و چراغ راه ما تازه کارها❤️ دوباره دارم رعایت می کنم من فکر میکردم با متف ...

فدات عزیزم ..ایشالا که تو رنج نرمال میمونه ، باجی حون عناب واسه خونرسانی خیلی خوبه منم میخوردم میگن واسه پوست جنینم خوبه 

سلام نازنين حون مرررسي از احوالپرسيت ، خوبي پسراي گلت خوبن آره خداروشكر زايمان كردم دخملم الحمدالله ...

خداروشکر عزیزم قدمش مبارک باشه الهی زیرسایه پدرمادربزرگ بشه ...کی زایمان کردی چندهفته کجا چجوری 🤭🤭🤭🤭🤭

از فرنی با آردبرنج شروع کردم اول با آب بعد ۱۰ روز با شیر گاو حریره بادوم و میوه و اینجور چیزام کم کم ...

اهان منم میخوام یه هفته فرنی باشیرخودم بدم بعدش باشیرگاو درست کنم خداکنه حساسیت نده 

بستگی به میزان توقع آدمم داره ایلیا رو اقبال به دنیا آوردم راضی بودم پیامبران که از اقبالم بهتره&nbs ...

واااای که چقد خندیدم 😄😄😄😄اقبالم خوبه من واسه  کورتاژ رفتم تجربه خوبی نداشتم ازاونجا   شایدم چون توشرایط بد روحی  وجسمی بودم اینطورفکرمیکردم 🤭ولی واسه بخیه هام ویه بارم واسه nstرفته بودم  خوب بود خوشم اومد 

سلام نازنین جان امروز با درد زیاد دل رفتم پیش دکترم سونو کرد گفت هنوز فولی هات آزاد نشدن اون ۲۳ شده ...

استرادیول داده برا اینکه ضخامتت رو زیاد کنه و اگر بارداری صورت بگیره مانع از سقط شه انشالله که آزاد میشن ولی کاش مجدد آزادسازی برات مینوشت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
رهاجون الان دیگه واسه ضخامتت بخوای استرادیول بخوری فکرنکنم جواب بده نمیدونم بازدکترصد درصد بهتر ازمن ...

نازنینم بخدا شرمنده صبح تا ظهر سرکارم بعدظهرم مثل جنازه ام دیسک کمر دارم همش درازکشم بعدم‌خرده فرمایشات همسر گرام .آب بده نون بده شروع میشه قبلا واتساپ زیاد میزفتم الان اونجا هم نیستم کم میرم 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ممنونم عزیزم اره شروع کردم میخورم واسم دعا کن نازنین جان خیلب نا تمید شدم من هیچ وقت مشکلی با ضخامت ...

آخه دختر جان مگه داروی شیمیایی و گیاهی رو باهم میخورن

کلا زدی ترکوندی خودتو .میگم چه خبره فولیات اینقدر بزرگ شدن

مبارکه قدمش عزیزم

در چه حالی عکس دخملی کو

قد و وزنش چقدر بود خوبه؟

2706