2752
2734
سلام نازنين حون مرررسي از احوالپرسيت ، خوبي پسراي گلت خوبن آره خداروشكر زايمان كردم دخملم الحمدالله ...

ای جان بسلامتی خداراهزارمرتبه شکر🥰مبارکه خوش قدم باشه انشالله

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
اهان منم میخوام یه هفته فرنی باشیرخودم بدم بعدش باشیرگاو درست کنم خداکنه حساسیت نده  

شیرگاو زیر ۱سال ندی خیلی بهتره 

یا با اب درست کن یاشیرخودت اخر اضافه کن یاشیرخشک

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرادیول داده برا اینکه ضخامتت رو زیاد کنه و اگر بارداری صورت بگیره مانع از سقط شه انشالله که آزاد ...

سلام ثمین جان خوبی

آخه دو تا زده بودم به نظرت ممکنه آزاد نشن اون ۲۸ که فکر نکنم اما اون ۲۰ و ۲۲ چی؟

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
آخه دختر جان مگه داروی شیمیایی و گیاهی رو باهم میخورن کلا زدی ترکوندی خودتو .میگم چه خبره فولیات ای ...

فکر نمیکردم این قدر تاثیر داشته باشه، به نظرت اون ۲۰ و ۲۲ هم زیادی بزرگ شدن، هیچ ترشح تخمک گذاری خم ندارم جالبه که روز ۱۱ سیکلم خیلی ترشحات تخمک گذاری داشتم اما تخمکی آزاد نشده بود. ۱۲ ام شب دو تا آمپول زدم عصر ۱۴ ام رفتم دکتر سونو کرد هنوز آزاد نشده بودن برا همین امیدی ندارم.

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
2731
سلام فاطمه جون خوبی عزیزم خبرخاصی نیس توچه خبر سمعکت اومد؟ بهترمیشنوی 

نازی جون خوبی تو 

شکر منم خ بم هیچی از این طرف درخواست سمعک دادم از این طرف رفتم یه دکتر دیگه

دارو داد دارو هاشو مصرف کردم خوب خوب شدم بیعانه ای ک بابت سمعک دادم سوخت.

نازی دلم میخواد از پرورشگاه ی نینی ۶ ماهه بیارم😍🤤

خودم که دیگه عمرا برم تو سیکل ای وی اف دیگه نمیتونم اون عذاب های وحشتناک رو تحمل کنم

حالا نمیدونم جنین اهدایی بگیریم ک ۵۰ .۵۰ هست یا یه نینی بگیرم از پرورشگاه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
نازنینم بخدا شرمنده صبح تا ظهر سرکارم بعدظهرم مثل جنازه ام دیسک کمر دارم همش درازکشم بعدم‌خرده فرمای ...

عه سرکار میری عشقم😍 خدا قوت عزیزدلم💜

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
نازی جون خوبی تو  شکر منم خ بم هیچی از این طرف درخواست سمعک دادم از این طرف رفتم یه دکتر دیگه ...

نی نی خیلییییی دردسر داره ک بیاری میدونی‌ک‌ باید زمین یاخونه بنامش بزنید میان تحقیقات ک ازلحاظ روحی سالم باشید خونه زندگی را میبینن ک بتونی بچه را تامین کنی درامدت را میسنجن ک ببین خرج شیرو پوشک‌و.... میتونی بدی یانه و....خیلی دنگ و فنگ دارها بازم هرچندسال میان سرمیزنن ک‌اوضاع خوب باشه 🥴

انشالله هرچی خیره پیش بیاد 

سنی نداری ک‌ امیدت بخدا بنظرمن ک بازم برو ای وی اف

تبریک میگم عزیزم قدم نورسیده مبارک باشه انشالله زیر سایه پدر مادرش عاقبت بخیر بشه😍😍😍

مرررسي نيلو جون الهي ني ني شما هم سلامت بياد بغلت❤️❤️❤️

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
خداروشکر عزیزم قدمش مبارک باشه الهی زیرسایه پدرمادربزرگ بشه ...کی زایمان کردی چندهفته کجا چجوری 🤭🤭 ...

😁🤗 مررررسي از دعاي قشنگت 🤗 هفته پيش شيشم زايمان كردم شهرستان ، سزارين شدم

فيبرم داشتم بعد سز درآوردن هنوز سرپا نشدم درد دارم

و از همه بدتر معلوم شد كه سنگ كيسه صفرا دارم😔😔 اين نميدونم از كجا دراومد و بايد چيكارش كنم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
مبارکه قدمش عزیزم در چه حالی عکس دخملی کو قد و وزنش چقدر بود خوبه؟

مررررسي ثمين جون الهي كه يه روز بهتر و به زودي تو بگي زايمان كردي و ما بهت تبريك بگيم🤗❤️ الحمدالله ديگه با وزن سه قد پنجاه به دنيا اومد ولي به خاطر ناسازگاري خونيمون زردي كرد و دو روز تو بيمارستان بستري شد بعد هم چهار روز تو خونه و تو دستگاه هنوز هم زرديش خوب نشده فعلا دارو داد دكتر ديگه توكل به خدا

منم فيبرم رو برداشتن  موقع سز هنوز سرپا نشدم و درد دارم

درد معده دارم كه مشخص شد سنگ كيسه صفرا دارم و ديگه اين بود شرح حال من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان بسلامتی خداراهزارمرتبه شکر🥰مبارکه خوش قدم باشه انشالله

مرررررسي ممنونم ان شاءالله❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مبارکه. خوش قدم باشه

مرررسي ممنونم ان شاءالله❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی خیلییییی دردسر داره ک بیاری میدونی‌ک‌ باید زمین یاخونه بنامش بزنید میان تحقیقات ک ازلحاظ روحی ...

عزیزم ای وی اف رو دوست ندارم بخدا یادش میوفتم اشکم در میاد

اهان منم میخوام یه هفته فرنی باشیرخودم بدم بعدش باشیرگاو درست کنم خداکنه حساسیت نده 

نه انشالله که حساسیت نداره و حسابی تپل مپلش میکنه😍😍

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
2706