2752
2734
باز داری بی عقل بی عقل حرف میزنی مگه پرورشگاه بچه ها رو صف کشیده مثل توی فیلم ها تو بری تقدیم کنن کل ...

بنظرت چه بیمارستانی برم؟

الان وضعیت مالی مون خیلی بهتر شده 

سعید وانت خریده با اونم کار میکنه منم میرم سرکار خودشم که تو دامداری هنوز هست 

خداروشکر از اون نظر مث گذشته کم نمیارم 

اما فکر  نکنم بتونم خصوصی برم البته هزینه هاشم نمیدونم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیکان فروختی؟ کجا سرکاری؟ 

پیکانو نه هنوز اما گذاشتیم واسه فروش

من یه جا نزدیک خونمون کارگاه کفی کفش هست اونجام 

حقوقش ماهی ۳۵۰۰ هست

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
حالا ملک نمیخواد. ولی تحقیق و اینکه چنتا دکتر از لحاض روحی وروانی برسی می‌کنند زن وشوهر که کاملا سال ...

🤔عه خاله من چندسال پیش میخواس ک‌گفتن ملک یازمین باید ب نامش بشه اوناهم نداشتن پشیمون شدن

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731

@samin11   سلاممممم گلی حالت خوبه  انشالله 😍😍😍😍چقدر دلم براتون تنگ شده بود خعلی وخته نیومدم از بچه ها چخبررر خوبن 😍😍

از نیازی مامان هیراد

از فاطمه 

اذر  و بقیه بچه های قدیمی خوبن انشالله

چقدرررر دلم تنگ شده بود برا اینجا🥺🥺🥺🥺

❣❣❣❤خدایا شکرت😍😘برای همه چیزایی ک بهم دادی و ندادی 🙏🙏💜💛💙💝
سلام عزیزم شکر خوبم تو چطوری کجاهایی درچه حالی  ننه شدی یا نه

سلام قشنگم خوبم شکر خدا تو خوبی والا درگیر زندگیم ... نه بابا هنوز ننه نشدم .. تو چطوری چه خبر در چه حالی؟

خدایا شکرت که دلمونو شاد کردی 🙏❤️ تاریخ اخرین پریود 30 اردیبهشت و بی‌ بی چک مثبت 24 خرداد 1401
فداتشم ممنون عزیزم خوبم راستش اینقد ازکرونامیترسم اطرافیانمون چندنفری بخاطر کرونافوت شدن یه خانوم جو ...

نگران نباش عزیزم اگه مواظب باشین مرتب ماسک بزنید چیزی نمیشه اگه خدای نکرده شد هم سریع برید دکتر و درمان صحیح انجام بدین، من و شوهرم از چیزایی که دکتر محمدپور گفته پیروی کردیم خداروشکر زود خوب شدیم

سلام عزیزم مبارک باشه به سلامتی....اسمشو چی گذاشتی

سلام پاشا جون مرسي ممنونم ، لنا خانم خوشكل خوبه

اسمش شد ليانا خانم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
میدونی یاد چی افتادم ازمایش بتا......یادته الکی چقدر گریه کردی ......خئلی خوشحالم برات عزیزم انشاله ...

آره واقعا يادته پاشا جون ، هيچ وقت اون روز رو يادم نميره تا دوازده شب گريه كردم تا اومدم سايت و با شماها حرف زدم ... و اون روزي كه فرداش قرار بود برم سنو هشت هفته و يه دفعه خونريزي شديد كردم و ... چه روزهايي پر استرسي رو گزروندم ... لحضه لحضه بارداريم ياد بچه هاي اينجا بودم موقع زايمانمم واسه بچه هاي اينجا خيلي دعا كردم الهي كه قسمت تك تك منتظرا بشه 🤲🤲🤲

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2706