2752
2734
واااای که چقد خندیدم 😄😄😄😄اقبالم خوبه من واسه  کورتاژ رفتم تجربه خوبی نداشتم ازاونجا   ...

بخدا انقدر سختی کشیدم تو حاملگیم که همینکه زنده بمونم کفایت میکنه 😉😉

تازه باید خودمو آماده کنم واسه جنگ بعداز زایمان بچه کوچیک زبون نفهم و نوزادی که نمیتونه از خودش دفاع کنه😰

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...
شیرگاو زیر ۱سال ندی خیلی بهتره  یا با اب درست کن یاشیرخودت اخر اضافه کن یاشیرخشک

من به ایلیا از ۵ ماهگی شیر گاو دادم دیگه شیش ماهگی میوه و سوپ و سیب زمینی هم اضافه کردم الانم خداروشکر خیلی بد غذا نیست 

ولی همش بستگی به خود بچه داره بدنش کشش داشته باشه یا نه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنظرت دراز نشست و ....میتونم انجام بدم اگ درد نداشته باشم ازناحیه بخیه هام🤔

اره میشه اما بزاری 6 ماه بعد بهتره ...سونو گرافی دادی بعد از سزارین؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
اره میشه اما بزاری 6 ماه بعد بهتره ...سونو گرافی دادی بعد از سزارین؟

ن سونو ندادم 🤐🤐

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام نازنين حون مرررسي از احوالپرسيت ، خوبي پسراي گلت خوبن آره خداروشكر زايمان كردم دخملم الحمدالله ...

سلام عزیزم مبارک باشه به سلامتی....اسمشو چی گذاشتی

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
مرررسي نيلو جون الهي ني ني شما هم سلامت بياد بغلت❤️❤️❤️

میدونی یاد چی افتادم ازمایش بتا......یادته الکی چقدر گریه کردی ......خئلی خوشحالم برات عزیزم انشاله قسمت همه بشه این روزای شیرین

من به ایلیا از ۵ ماهگی شیر گاو دادم دیگه شیش ماهگی میوه و سوپ و سیب زمینی هم اضافه کردم الانم خداروش ...

بعضی بچه ها حساسیت میدن ....

سلام آذر جگر خوبی عزیزم جوجه هات خوبن  من ثمین هنوز در حال تکاپوییم

ممنونم تو خوبی منم در حال بزرگ کردن بچه و همش خونه تمیز کردن و قرنطینه نمیذارن هیچکار کنم. نگران نباش خواستن توانستنه ایشالا میان و دهنتونو سرویس میکنن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
ممنونم تو خوبی منم در حال بزرگ کردن بچه و همش خونه تمیز کردن و قرنطینه نمیذارن هیچکار کنم. نگران نبا ...

الهی همیشه سالم باشند ورجه وورجه کنند. لعنت بشه به این قرنتینه راستی شوهرت هنوز داروسازه تخصص چیزه دیگه ی نگرفت؟ 

نازی جون خوبی تو  شکر منم خ بم هیچی از این طرف درخواست سمعک دادم از این طرف رفتم یه دکتر دیگه ...

خوبی فاطمه چخبر. زندگی بر وفق مراد هست. اولش مگه به همین راحتی بچه میدن فکر نکن خرج ودردسرای بچه گرفتن کمتر از سیکل ای وی اف هست. بلکه چند برابره 

دوم چرا جنین اهدایی.؟ج اهدای دولتی که باید 3تا دکتر تایید کنه که شوهرت عقیمه اگر کلنیک خصوصی بخوای باید رو 15ملیون حساب کنی. سوم تا جایکه من میدونم شما سنی نداری ومشکل آنچنانی هم نداری. مگر جدیدا مشکلی پیدا شده 

2706