2737
2734

بچه ها پدرشوهرم یکم سرماخوردگی داشت دیشب زنگ زوم حالشو بپرسم گفتم اقاجون اگه سوپ یاآش دوست دارید براتون بپزم بیاریم گفت نه مادرتون آش  درست کرده از اونورم مادرشوهرم گفت بهشون بگو بیان اینجا آش بخورن گفتم نه دیگه دیروقته رضادرس داره ...به نظرتون مادرشوهرم میدونه من باردارم وآش دوس دارم نباید برام میفرستاد ازدیشب چشمم موند😐😐😐😐به شوهرمم گفتم اگه اون یکیا بود حتما براشون میفرستاد گفت ازمامان من انتظاری نداشته باش هرچی هوس کردی بگو یا ازبیرون بگیرم یاخودم درست کنم 😕مامان خودمم ماهی یه بار یادش میوفته من باردارم 😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بهش بگو اونموقع ازاین جور دستگاها نبوده 😕برای منکه فعلا انومالیو بازنمیکنه هرکاری میکنم 

باید با برنامه تغییر فرمت بازش کنی

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
من قبل از ساکشن رسما چند ساعت درد زایمان کشیدم

اخه قرص استفاده کردی به من دکتر نیم ساعت قبلش سایتوتک داد یدونه زیر زبونم گذاشتم سریع ساکشن کرد اصلا درد وخونریزی نداشتم 

اخه قرص استفاده کردی به من دکتر نیم ساعت قبلش سایتوتک داد یدونه زیر زبونم گذاشتم سریع ساکشن کرد اصلا ...

من هم دو تا قرص زیر زبونم گذاشتم به فاصله‌ی سه ساعت و یکی هم واژینال گفت دهانه رحم کاملا بسته است باید صبر کنیم باز شه

2740
من هم دو تا قرص زیر زبونم گذاشتم به فاصله‌ی سه ساعت و یکی هم واژینال گفت دهانه رحم کاملا بسته است با ...

اهان ... گرمی بخور حسابی به خودت برس ایشالا چندماه دیگه باخبر خوب میای 

مرسی عزیزم 😘😘اره خیلی  تکون میخورد دکتر کلی فشار میداد بیاد سرجاش بخوابه 😐تو سونو انومالی &n ...

ای جون ...راستی دکتر صدری اخلاقش خوب هست ؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
چیا باید بخورم مممکنه راهنماییم کنی عزیزم

عزیزم میتونی کاچی درست کنی ؟ یابگی مادرت یامادرهمسرت درست کنه بیاره برات ....چایی نبات ودارچین بخوری ...سوپ گرم و کلا غذاهای مقوی و ویتامینی 

بچه ها پدرشوهرم یکم سرماخوردگی داشت دیشب زنگ زوم حالشو بپرسم گفتم اقاجون اگه سوپ یاآش دوست دارید برا ...

نازنین جون ناراحت نباش ازشون ....الان اینجوری شده دیگه کسی نه ویارونه نه هووسونه برای کسی نمیپزه بیاره از مامانتم انتظار نداشته باش خواهر

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین