2737
2739
ای جون ...راستی دکتر صدری اخلاقش خوب هست ؟

اره خوبه برای ان تی رفتم ۷وتیم صبح بود فک کنم هنوز خوابالو بود 😕ولی انومالی وقبلش که رفتم خوب بود یکم اروم حرف نیزنه باید خوب دقت کنی ببینی چی میگه بعدشم سونوش تموم شد  درمورد سونو نظر میده ومیگه که ازنطر من خوب بوده نیاز هست بازم سونو بدی یانه و سریع میگه هرسوالی داری بپرس وگرنه خدافظ 

نازنین جون ناراحت نباش ازشون ....الان اینجوری شده دیگه کسی نه ویارونه نه هووسونه برای کسی نمیپزه بیا ...

مامانم از اولم به فکر خودش بود کلا کسیو تحویل نمیگیره زیاد 😁 یه طوریه که راحت نیستم باهاش  خودمو لوس کنم وادای باردارارو دربیارم 😕ولی مادرشوهرم چون دیدم برای مهتاب 😉چیکارامیکرد گفتم والا حقش بود برام آش بفرسته ... نهایتش نمیگفت  آش درست کردم 😐دیگه من گذشت کردم 😁😁😁البته زیاد مهم نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازنین جون ناراحت نباش ازشون ....الان اینجوری شده دیگه کسی نه ویارونه نه هووسونه برای کسی نمیپزه بیا ...

پاشاجون مهتاب امروز زنگ زد گفت دیشب خواب دیدم دستمو گذاشتم رودلت گفتم چرا پنهون میکنی معلومه اینجا نینی داری دیگه ...گفتم چه خوابیم دیدی ...میگفت ای بلا ازهمون موقع که رفتیم چیتگر بارداربودیا شک کردم بهت میگه به مادر هم من گفتم نازنین بارداره از قیافش واندامش معلومه بادکرده هرچی اصرار کرد نگفتم جنسیتش چیه ..گفتم هنوز مطمین نیستیم قطعی شد میگیم بهتون ...همش بهم میگه دختر دارمیشی ایشالا 😐

من هم دو تا قرص زیر زبونم گذاشتم به فاصله‌ی سه ساعت و یکی هم واژینال گفت دهانه رحم کاملا بسته است با ...

من 3 تا واژن گذاشتم 2 تا زیر زبون به فاصله یک ساعت ..45 دقیقه بعد دردام شروع شد

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2731
پاشاجون مهتاب امروز زنگ زد گفت دیشب خواب دیدم دستمو گذاشتم رودلت گفتم چرا پنهون میکنی معلومه اینجا ن ...

میگفتی اون موقع نمیدونستم لکه بینی داشتم فکر کردم پریودمه😂😂

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
زدم نمیدونم چرا بالا نمیاره ...توسی دی قبلی هم صدای قلب وپخش نمیکرد 

عه پس نمیدونم

ببر یه خدمات کامپیوتری جایی ببین میتونن واست درست کنن بریزن رو یه سی دی دیگه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
وای بهار جان مردم و زنده شدم، والا قبلش همه آزمایش ها رو داده بودیم آز همسرم تو مرکز ناباروری مشکلی ...

خداروشکر که بهتری عزیزم 

خیلی خودتو تقویت کن گرمیجات و مغزیجات بخور تا زود سرپا شی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2740
این تاپیک پر بازدیده😐😐فک کنم کل نی نی سایت اومده اینجا😐

کجاشو دیدی تاپیک قبلیمون چهل و دو هزار صفحه بود دیگه ترکوندنش ماهم کوچ کردیم اینجا!

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دیگه به قول پریسا ۱۱هفته بودم خیلی ضایع میشد 😂😂😂راستی ازپریسا ودوقلوها خبر داری خوبن ؟ 

زیاد نمیاد بله خوبن خداروشکر 🌺🌺

وای بهار جان مردم و زنده شدم، والا قبلش همه آزمایش ها رو داده بودیم آز همسرم تو مرکز ناباروری مشکلی ...

خب خداروشکر.دقیقا منم وقتی کامل دفع شد احساس خیلی خوب و ازادی داشتم.  فعلا خودتو تقویت کن و به زندگی عادیت برس ولی اکر دوس داشتی اقدام کنی دکتر بمن گفته بود دوماه بعدش اقدام کن.ولی فولیک اسید و غذای اهن دار رو مرتب استفاده کن.

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمین جون خوبی عزیزم هولترو بازکردن چطوری بود فشارت ؟ 

خوبم خداروشکر والا عالی بود حتی افت فشار ۹رو۶هم داشتم .البته با دوتا قرص فشار

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....