2733
2734
خوبم خداروشکر والا عالی بود حتی افت فشار ۹رو۶هم داشتم .البته با دوتا قرص فشار

خوب نوسان داشتی دیگه چند روزه قرص میخوری یادته بالا بود بازم الان پایینم داشتی داروهاتو تغییر نداد؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میتونی کاچی درست کنی ؟ یابگی مادرت یامادرهمسرت درست کنه بیاره برات ....چایی نبات ودارچین بخوری ...

مامانم شیرازه خودم یزد 😔😔😔 راه ها هم بسته است، اما خواهر شوهرم گفت کاچی درست میکنه واسم میاره.

2731
خب خداروشکر.دقیقا منم وقتی کامل دفع شد احساس خیلی خوب و ازادی داشتم.  فعلا خودتو تقویت کن و به ...

دکتر بهم گفت سه ماه بعد اقدام کنم فیفول بهم داده که تا یک ماه بخورم بهار جان خونریزیت بعدش له چه شکل بود کم بود یا زیاد کی رفتی سونو بقایا

بچه ها پدرشوهرم یکم سرماخوردگی داشت دیشب زنگ زوم حالشو بپرسم گفتم اقاجون اگه سوپ یاآش دوست دارید برا ...

اخی عزیزم

مثل من باش اصن توقع نداشته باش،البته که اینجور مواقع آدم واقعا ناراحت میشه

ولی مامانم دستش درد نکنه هرکار بتونه واسم میکنه

همش دعاش میکنم که خدا از غصه هاش کم کنه،اما نمیدونم چرا دعام بی تاثیره

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
دکتر بهم گفت سه ماه بعد اقدام کنم فیفول بهم داده که تا یک ماه بخورم بهار جان خونریزیت بعدش له چه شکل ...

من قرص استفاده کردم بار اول فقط یه تیکه هاییش دفع شد.چهارتا زیرزبونی گذاشته بودم.یک هفته بعد رفتم دکتر چهارتای دیگه داد که من خودم از قبل دوتا دیگم داشتم سرخود شیش تا زیر زبون و واژن گذاشتم که کامل دفع شد.یک هفته صبر کردم تا تیکه هایی که مربوط به دیواره رحم بود هم کامل دفع شد. و رفتم سونو. یه کاچی خیلی مقوی مامانم درست کرده بود باروغن حیوانی و پراز مغزیجات همش از اون هم میخوردم بعدش.اما برای تو چون ساکشن کردی فرق داره تو کامل خودشون رحمتو پاک کردن دیگه خیلی بعدش خونریزی نداری فقط مث پریودی یه جندروزی هستش.اخه من سابقه ساکشن هم دارم زمان بی عقلیم که بچه نمیخواستم یه سقط عمدی کردم.اون ساکشن و قرص بود.

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مامانم شیرازه خودم یزد 😔😔😔 راه ها هم بسته است، اما خواهر شوهرم گفت کاچی درست میکنه واسم میاره.

عزیزم تنهاموندی عیب نداره چندروزی کارنکن استراحت کن بگو همسرت کمکت کنه ایشالا زود سرپامیشی 

اخی عزیزم مثل من باش اصن توقع نداشته باش،البته که اینجور مواقع آدم واقعا ناراحت میشه ولی مامانم دس ...

نه راستش توقع ندارم اونم سنش بالائه فشار خون ودیابت داره ...گناه داره ...خدا مامانتو برات نگهداره ایشالا همیشه دلش شاد باشه 

فشارت دیده تحت نظره خواسته مودب واروم بشینه سرجاش😆😆😆😆 خداروشکر 

دقیقا فقط یکبار ۱۴رو ۹بوده اونم دقیقا زمانی بود که با یارو بحث کردم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خوب نوسان داشتی دیگه چند روزه قرص میخوری یادته بالا بود بازم الان پایینم داشتی داروهاتو تغییر نداد؟

نه گفت خوبه فعلا .گفت ۱ماه هرروز فشارتو بنویس بعد برام بیار ماه آینده میبینمت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

۳روزه

با اتوبوس میتونن بیان .ما که با ماشین خودمون نامه تردد گرفتیم

من قرص استفاده کردم بار اول فقط یه تیکه هاییش دفع شد.چهارتا زیرزبونی گذاشته بودم.یک هفته بعد رفتم دک ...

مرسی از راهنمائیت عزیزم امیدوارم بارداری سالمی رو پیش رو داشته باشی عزیزم

2706