2737
2734
عزیزم نینی نفخ کرده عدس خوردی نباید حبوبات بخوری تا چند ماه

من فکرم درگیر دونه ها شد اگزما زده باز🤦ممکنه ب عدس الرژی داشته باشه یا دارچین🤔

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جون چه هیجان انگیز...کوچولوی 20 سانتی😘😘

مرسی عزیزم 😘😘اره خیلی  تکون میخورد دکتر کلی فشار میداد بیاد سرجاش بخوابه 😐تو سونو انومالی  رضا قدشو نزده وگرنه مقایسه میکردم ببینم فسقلی چطوریه ازداداشش قدبلندتر میشه یانه  😁رضا ۵۰ سانت بود موقع تولد 

سلام دوستان بلاخره دیروز جراحی شدم و امروز مرخصم کردن، خیلی درد کشیدم به اندازه‌ی درد زایمان امیدوار ...

سلام عزیزم الان بهتری ؟ خیلی به خودت برس ایشالا جاش برات پرمیشه ..کورتاژ شدی ؟ 

2731
[QUOTE=166329668]مرسی🥰🥰🥰 آره دکتر سونو کرد گفت نگاه کن داره تکون هم میخوره منم مث خنگا گفتم قلبش ...

آره خداروشکر خیالم راحت شد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
عزیزم سلام خوبی؟ گل پسری خوبه؟ من هویجو کامل میپزم بعدش با گوشت کوب برقی کامل له میکنم مثل خمیر میشه ...

ممنونم عزیزم . ما پرنسس کوچولو داریم  قربونت شکرخدا

سالم باشه گل پسرت

امروز له کردم با شیر نمیخورد 😥 اینجوری ک  شما گفتی هم امتحان میکنم

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
چرخ کرده نخوردم اصلا دیشب شام عدس پلو بوده یا از سالاد .شیرینی دانمارکی هم خوردم ک اونم با اب درست ...

پیاز هم به شدت نفاخه نباید بخوری

2740
پیاز هم به شدت نفاخه نباید بخوری

خداروشکر این موردو متنفرم ازش😂

البته خودمم یبس هستم متاسفانه فکر کنم اینم تاثیر داشته باشه

حالا قرص دایمتیکون خوردم بعد ناهار ببینم بهتر میشه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
خداروشکر این موردو متنفرم ازش😂 البته خودمم یبس هستم متاسفانه فکر کنم اینم تاثیر داشته باشه حالا ق ...

ان شاء الله بهتر میشه ولی نی نی منم تا دوماه همین ک شب میشد خوابش نمیبرد اصلا ولی دوماهش ک تموم شد دیگه خواب شبش خوب شد ی خوردم طبیعی هسش دیگه خیلی هم حساس نشو

اره پاهاش 😍دستاش انگشتاش ستون فقراتش بینیشو همه چیو ،یه سی دی هم اا ولی نه تو لبتاپ بازمیشه نه تودی ...

من واسه دخترم سی دی نگرفتم

اصن انومالی نفرستاد منو دکتر

نمیدونم اون موقع شاید نبوده

فقط همون ان تی بود که خودش تو مطب گرفت اصن مانیتور رو نچرخوند من نگاه کنم

خاک برسرش که هرچی الان میگذره بیشتر میفهمم چه دکتره آشغالی بود

الان همش میگم واسه این یکی سی دی بگیرم بعدا دخترم غصه میخوره که چرا اون نداره

دلم نمیخاد بینشون فرق بذارم

نمیدونم چیکار کنم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
مامان ملودی دیشب پسر من اصلاااا نخوابید یعنی دهنمون سرویس کرد نمیدونم چش بود اگر مال خامه دو روز ...

ملودى كه ٤٨ ساعت بعد نشون ميداد الرژى داره به اون چيز. ممكنه از اون باشه

ضمنا اين دل درد داشتن و بى قراريش و صدا دادن روده اش شبيه علائم عدم تحمل لاكتوزه 

ملودى اسهال ابكى داشت و بد بو بود كه مال همين عدم تحمل لاكتوزه

ان شاء الله بهتر میشه ولی نی نی منم تا دوماه همین ک شب میشد خوابش نمیبرد اصلا ولی دوماهش ک تموم شد د ...

نه تا حدی طبیعی دیشبو اصلا نخوابید تا صبح 🙁 تا حالا اینجور نبود

ان شالله زود خوب بشه