2737
2734
عنوان

خانمای با سیاست بیاین

364 بازدید | 36 پست

من مادرشوهرم اخلاقش مشکل داره خوشم نمیاد زیاد ببینمش .اما خواهرشوهر کوچیکم دوسم داره هی میگه بیا خونمون .تو تاپیک قبلیمم گفتم که مادرشوهرم جلوی من با شوهرم دعوا کرد و هرچی خواست گفت ..قرار بود سرسنگین باشم و نرم خونش .خانمای با سیاست بگید اگه مجبور شدم برم اونجا چجوری رفتار کنم که فک نکنه من ازش خوشم میاد یا کارشو قبول دارم و برام مشکلی نداره ..ک مثلا باز پرروتر نشه (چون اگه برم باز شروع کنم بگم بخندم فک میکنه قبولش دارم و ناراحت نشدم باز ممکنه هرچی خواست بگه )

بی تفاوت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرم‌بهتره؟یا برم بی تفاوت باشم و مثلا زیاد محلش ندم و بیشتر تواتاق با شوهرم باشم؟

برو

در حد واجب حرف بزن

اما قهر نکن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
برو در حد واجب حرف بزن اما قهر نکن

دیکه چه رفتارایی داشته باشم مثلا بیشتر توصیح بدین ...اینو میدونم که بیشتر باید با بقیه حرف بزنم زیاد نگاش نکنم دور برش نپلکم دیگه چی؟

دیکه چه رفتارایی داشته باشم مثلا بیشتر توصیح بدین ...اینو میدونم که بیشتر باید با بقیه حرف بزنم زیاد ...

چیزی ازت پرسید جواب بده وگرنه حرفی نزن اگه غذاخوردی بابت غذا تشکر کن اخم نکن فقط سرسنگین

2738
بنطرت میفهمه بخاطر چی سنگینم؟

احتمالا