2733
2739
این تاپیک پر بازدیده😐😐فک کنم کل نی نی سایت اومده اینجا😐

نه كل نى نى سايت اينجا نيومدن يه سرى دوستيم كه هر روز اينجا سر ميزنيم حرفم زياد داريم ماشاالله

حالا تاپيك قبليمونو نديده بودى ٤٢٠٠٠ صفحه بود تعطيلش كردن الكى

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رها جون خداروشکر تموم شد و راحت شدی.دیگه چاره چیه اینم میگذره.ولی مث من حتما پیگیر علت بشو دکترا ابک ...

وای بهار جان مردم و زنده شدم، والا قبلش همه آزمایش ها رو داده بودیم آز همسرم تو مرکز ناباروری مشکلی نداشت پیش اورولوژ هم رفتیم گفت مشکلی نیستش، دکتر گفت یک دلیلی که میشه آورد اینه که یک بار اون هم پنج روز قبل از آزاد شدن تخمک اقدام داشتی و اسپرم ها کانلا ضعیف شده بودن برا همین این مشکل بوجود اومده، نمونه رو دادن پاتولوژی و قرار سد بریم مرکز ناباروری برا آزمایش های ژنتیک، خدا رو شکر گذشت واقعا الان از لحاظ روحی حالم خیلی بهتر شده

2728
سلام عزیزم الان بهتری ؟ خیلی به خودت برس ایشالا جاش برات پرمیشه ..کورتاژ شدی ؟ 

اره عزیزم الان خیلی بهترم ، ساکشن شدم عزیزم اما قبلش که بهم قرص دادن و شباف گذاشتند تا رفتم برا عمل یک درد زایمان رو کشیدم اما خدا رو شکر گذشت و تمام شد.

سلام عزیزم خوبی ...من شنیده بودم سایتوتک برای سقط توماه اول ودوم مناسب نیستش دیگه نمیدونم چقد درسته ...

این دفعه ششم بود که سایتوتک مصرف میکردم

همیشه جواب می داد اینبار نه متاسفانه

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
من واسه دخترم سی دی نگرفتم اصن انومالی نفرستاد منو دکتر نمیدونم اون موقع شاید نبوده فقط همون ان ت ...

اهان لابد دکترت دیده ان تی رفتی آنومالی نفرستاده برای رضاهم فقط ان تی سی دی داره   و سونو سه بعدی که رفتم سی دی داره ...میتونی از عکس یا سی دی این یکی جوجه نگه داری متوجه نمیشه که ولی روشون تاریخ داره دیگه 😕بزرگ بشه تاریخشو میبینه یامثلا بهش بگی اون موقع که توقبل داداشی به دنیا اومدی سی دی نمیدادن فقط عکس میدادن 

2740
اهان لابد دکترت دیده ان تی رفتی آنومالی نفرستاده برای رضاهم فقط ان تی سی دی داره   و سونو سه بع ...

اره احتمالا بگیرم دخترمم بعدا یجوری راضیش کنم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
ببين بچه ى اين سنى كه شير مادر ميخوره اصلا نبايد مدفوعش بوى بدى بده. از اين بايد بفهمى كه انقدر ...

فکر نکردم انقدر حساس باشه در اصل من کلا رعایت نکردم از دیزی گرفته تا قرمه سبزی تا حالا خوردم زیاد رعایت نکردم

البته نفخ حبوبات رو میگیرم چند روز

دیگه حسابی رعایت میکنم فایده نداره

بعد اینکه دل دردش فقط شبا

تو طول روز نداره

ولی دیشب ک خیلی شدید بود امروزم یکم اذیت بود ولی نه خیلی

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
اره عزیزم الان خیلی بهترم ، ساکشن شدم عزیزم اما قبلش که بهم قرص دادن و شباف گذاشتند تا رفتم برا عمل ...

میفهممت عزیزم خودمم تجربه کردم یه بار ساکشن یه بار کورتاژ ولی ساکشن درد نداشتم ولی  قبل کورتاژ ۵ساعت تمام درد کشیدم وخونریزی کردم ...خداروشکر به خیر گذشت دیگه بقایا هم نمیمونه برات 

نه عزيزم دكتر تا علائمو پرسيد تشخيص داد ازمايش ننوشت  زودتر نمونه رو بگير تا شير خودتو مي ...

دکتر بهروز مقدادی هم تا علائمو گفتم گف بخاطر لاکتوزه گف اگه دوس داشتی آزمایشو بگیر ولی واجبم نیس گفتم شاید درصدی چیزی نشون میده حالا آزمایشو میگیرم ببینم چیا توش نشون میده

قبل از مقدادی یه آزمایش مدفوع دادیم که عفونت و اینا رو نشون بده که هیچی نشون نداد

انقدر به من میگن ،مامانم میگه بچه زود تپل نمیشه شیرت چرب نیست ،شیرت کمه ،یا سر زردیش اشکم دراومد ماد ...

هوف ولی من مقاومت کردم هیچی اجازه ندادم ب بچه بدن

هر چی گفتن قبول نکردم

الانم واس دل دردش توصیه میکنن من میندازم پشت گوش😒

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
فکر نکردم انقدر حساس باشه در اصل من کلا رعایت نکردم از دیزی گرفته تا قرمه سبزی تا حالا خوردم زیاد رع ...

وااای خدا کوثر هردفعه پیاماتونو میخونم  اطلاعات جمع میکنم واسه اینده 😕از الان باید دور خیلی چیزارو واسه بعد زایمان خط بکشم مامان ومادرشوهرمم اهل رعایت کردن نیستن باید برنامه غذایی بدم بهشون که برام یه چیزایی بپزن نفخ والرژی نداشته باشه بخورم