2737
2734
عنوان

هفته هفدهم بارداری و خونریزی و درد پری خفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 2438 بازدید | 45 پست

شیاف مصرف کن   از جات تکون نخور فردا برو پیش دکترت

من سر پسرم اینطوری شدم  استراحت مطلق شدم به دنیا اوردمش الانم دوقلو باردارم دختر  از هفته ۱۷ درد زیر شکم دارم ولی خونریزی نکردم سر دخترا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای من تجربه سقط هم دارم خیلی میترسم خدا از زبونت بشنوه دوستت درد هم داشت؟علتش معلوم نبود؟

دوستم بهحدی خونریزی داشت که فکر کرده بود بچه سقط شده و  و دکتر نرفته بود بعدش بعد یکی دوماه که خونریزیش ادامه دار شده بود رفته بود دکتر گفته بود ۱۲ هفته س بارداری و رفته بود ان تی داده بود و بچه بدون مشکل بود و بعد اونم استراحت  بدون کار و مطلق شد و داروهاش و مصرف کرد امیدت به خدا باشه تو از هفته های خطر گذشتی معمولا تا۱۲ هفته خطر سقط هست 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2731
خدا خودش کمک کنه ممنونم ازت 🥰

توکل به خدا  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
خوابم نمیاد که خیلی میترسم 🥺🥺🥺درد هم داشتی؟

استرس بدترش میکنه عزیز خونریزیت در چه حد من دردم داشتم مثل پريودي به دکترت بگو اگه آمپول برای ریه بچه نداده بذه من دکترم چون خیلی درد داشتمو خونریزی آمپول تشکیل ریه داده بود چون بچم زود دنیا آمد ولی خدارو شکر مشکل نداشت دستگاه نخوابید 34 هفته دنیا آمد فقط وزنش کم بود یک کیلو دویست بود 

استرس بدترش میکنه عزیز خونریزیت در چه حد من دردم داشتم مثل پريودي به دکترت بگو اگه آمپول برای ریه بچ ...

یهو داغ میشم و زیاد میاد وکم میشه دوباره ده دیقه بعد زیاد میشه هفته هفده امپول ریه میدن؟

2740
یهو داغ میشم و زیاد میاد وکم میشه دوباره ده دیقه بعد زیاد میشه هفته هفده امپول ریه میدن؟

نه گلم هفته  ۱۷ میفرسته سونوگرافی اگه طول رحمت کوتاه باشه سرکلاژ کنه  امپول ریه از هفته ۳۰به بعد هست 

من واس دوقلوهام رو هفته۳۱داد امپول ریه که  زدم قرنطینه شدم واس خاطر کرونا چون بدن مادر ضعیف میشه در مقابل ویروس ها

من یادم نیست از کی شروع به زدن کردم از دکترت بپرس اصلا تحرک نکن استرس نگیر چیزای گرم نخور شیافم بهت داده شیاف پروژسترون سریع قطع میکنه خونریزیو

من یادم نیست از کی شروع به زدن کردم از دکترت بپرس اصلا تحرک نکن استرس نگیر چیزای گرم نخور شیافم بهت ...

شیاف تازه گذاشته بودم که شروع شد ،خدا خودش کمک کنه یه شیاف دیکه هم گذاشتم توکل به خدا ممنونم عزیزم 🙏

2706