2733
2739
عنوان

هفته هفدهم بارداری و خونریزی و درد پری خفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 2380 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ممنون از همه دوستانی که دیشب دلگرمم کردن و بهم دلداری دادن امروز رفتم دکتر و خداروشکر نی نی سالم بود 😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏دکتر گفت موقعیت جفت خوبه و گفت سونو واسه طول سرویکس بدم ،دوستون دارم 😍😍🥰🥰🥰

سلام دوست گلم خوبی😍😍😍😍😍😍😍 عزیز دلم فداتشم💖💖💖💖 خدارو هزار بار شکر خیلی خوشحال شدم تاپیکتو خوندم 🙏🙏🌹🌹💜💙💚بسلامتی عزیز دلم ان شالله خدا خودش کمکت کنه 🙏🙏

دعای قفل کمر عزیزم ببند ب شکمت ان شالله درپناه خدا باشه نی نیت منم حالم خیلی بد بود بستم  اوایل بارداریم تقریبا از هفته ی ۱۰ کمر درد و خونریزی . استراحت مطلق بودم

شیاف پروژسترون دکتر بهم داد از ماه دوم تا هشتم استفاده میکردم  نگران نباش ان شالله بسلامتی این دورانو بگذرونی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘 مامان شدنت بازم مبارک کلللی خوشحال شدم😍😘😍😘😍

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
ممنون از همه دوستانی که دیشب دلگرمم کردن و بهم دلداری دادن امروز رفتم دکتر و خداروشکر نی نی سالم بود ...

عزیزم ایشالا بسلامتی کوچولوتو بغل کنی

شما پیش نصر میکرو کردین؟

من دوبار انتقالم منفی شده میخام اونجا برم لطفا اگه میتونی جواب بده

عزیزم ایشالا بسلامتی کوچولوتو بغل کنی شما پیش نصر میکرو کردین؟ من دوبار انتقالم منفی شده میخام اون ...

سلام عزیزم من یه بار با نصر ای وی اف کردم که دوقلو شد ولی مناسفانه هردو در هفته هفت و هشت سقط شدن ،مشکل هم کفتن اشکال کوروموزومی بوده و..بعدش به لطف خدا طبیعی باردار شدم، عزیزم نصر در انتقال آمار بالایی از مثبت شدن داره ،ولی به مشکلات ایمنی و یا انعقادی هیچ توجهی نداره به نظر من انتقال با نصر بدی عالیه اما از نظر مشکلات دیگه اگر داری زیر نظر ایمولوژیست باش ، ایشالله که موفق باشی عزیزم 🥰😍

سلام عزیزم من یه بار با نصر ای وی اف کردم که دوقلو شد ولی مناسفانه هردو در هفته هفت و هشت سقط شدن ،م ...

خداروشکررررررر که طبیعی باردار شدین خدا حفطش کنه برات

بعد از سقط کار خاصی نکردی برای بارداری؟

من مشکل انعقادی ندارم مشکل از اسپرم همسزمه

میشه لطفا بگی توی روند میکرو خیلی میاره و ببره؟ یعنی تا پانکچر چند بار رفتی مـطب برا سونو؟

چون از شهرستان میخام بیام جا و مکان ندارم ممنونم

خداروشکررررررر که طبیعی باردار شدین خدا حفطش کنه برات بعد از سقط کار خاصی نکردی برای بارداری؟ من م ...

خیلی خونریزی داشتم ولی سقط نشد و مجبور به کورتاژ شدم هیچ کاری بعد از سقط نکردم کلا ناامید و بدبخت حس میکردم خودمو همه چیو ول کرده بودم و در اوج ناامیدی خدا بهم نظر کرد ، در مورد انتقال هم بهتره از کسایی که جدیدا مریض ایشون هستن بپرسی چون میدونم الان داروها و همه چی فرق کرده ،من یادمه یک بار دارو دادن بهم ده دوازده روز بعد رفتم سونو که گفتن به هفته بعد برم واسه پانکچر ،بعد از پانکچر هم کفتن انتقالم باید یه پریود بگذره و بعدش دقیق یادم نیست دوباره رفتم سونو و جقدر بعدش انتقال دادن ، بهت پیشنهاد میکنم به مرکز مام ز بزن و شرایطتتو بگو و بپرس ، من تا جایی که یادم بودو کفتم بهت عزیزم 

خیلی خونریزی داشتم ولی سقط نشد و مجبور به کورتاژ شدم هیچ کاری بعد از سقط نکردم کلا ناامید و بدبخت حس ...

ممنونم خیلی لطف کردی

اگه شماره مام رو داری برام بزار بازم ممنون

چند وقت بعد از کورتاژ باردار شدی؟

2706